אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

סוגי מערכות אינטרקום כריזה ואזעקות


התקנת אינטרקום - תיקון אינטרקום

יש לא מעט מקרים בהם אנשים מחליטים להגן על ביתם ולהתקין מערכת אינטרקום כריזה ואזעקות מסוגים שונים. כיום בבתים חדשים באופן אוטומטי קיימות מערכות אינטרקום משוכללות אשר מאפשרות תקשורת אם כל מי שמעוניין להיכנס לבניין, אך מערכות אלו יכולות להיות כלי מצוין גם על מנת לתקשר בין דיירי הבית, כריזה לגבי אורחים אשר הגיעו לביקור ומעטה הגנה כנגד פריצות וגנבים, כלומר היא מהווה חלק חיוני במערכת הביטחון הביתית ומסייעת רבות בהגנה ושמירה על הנפשות החיות בבית ועל הרכוש הרב בו.

מהם הסוגים הנפוצים?

ישנם מספר סוגים בסיסיים של מערכות אינטרקום, כריזה ואזעקות עבור שימוש בייתי. את סוגי אלו תוכלו למצאו אצל מתקינים או בחנויות שונות אשר מציעות את ציוד זה למכירה ולאחר מכן תוכלו להתקין באופן עצמאי (במידה ויש לכם ידע בתחום) או להיעזר במתקינים אשר יוכלו להתקין לכם את המערכות שרכשתם בצורה מקצועית.  כיום, הסוגים הנפוצים ביותר הם – המערכות הקוויות והמערכות האלחוטיות.

השכלולים הרבים בתחום מאפשרים לכם נוחות בלתי מתפשרת ונראה כי התחום הולך ומתפתח ועליכם ועמוד בקצב. על ידי מערכת אינטרקום כריזה ואזעקות ניתן לשלוח ולקבל הודעות וכמובן לקבל שיחות דרך מרכזיות טלפון, ניתן לענות לפעמון, לעקוב אחר הנעשה בחדרים וזאת באמצעות מצלמות אבטחה המותקנות במקום ואף ניתן להפעיל את האזעקה בעת הצורך .