אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

סוגי חשמלאים


חשמלאי

תחום העיסוק של חשמלאים כולל בין השאר התקנת לוחות חשמל, תאורה, חיווט ומכשירים חשמליים וכמובן עבודות תיקונים עבורם. לעומת זאת, לא מעט אנשים מודעים לעובדה כי ישנו מגוון עצום של חשמלאים. כל סוג כולל בתוכו תחומי אחריות שונים לאזורים מסוימים במערכת החשמל ויכול להתמחות בתחום מסויים של הנדסת חשמל.

הכרת הסוגים השונים תיתן לך מושג טוב יותר לגבי החשמלאי שעליך להזמין עבור צרכי החשמל שלך:

· חשמלאים תעשייתיים
חשמלאים תעשייתיים אחראים להתקנת לוחות חשמל וביצוע תיקונים עבור מפעלים ובתי חרושת. עליהם להחזיק בתעודות ובתארים הנדרשים לטיפול במכונות במפעל ולרוב בעלי ידע עצום לגבי ציוד חשמלי ורובוטיקה מתקדמת.

· חשמלאים מסחריים
סוג זה של חשמלאים מתמחה במתן מענה לצרכי החשמל של כל עסק בכל גודל. את השירות של חשמלאים מסחריים מזמינים בדרך כלל לטיפול בתקלות במכשור החשמלי במרכזי קניות, בתי חולים, בתי ספר ובנייני משרדים.
· חשמלאים מקומיים
זהו הסוג הנפוץ ביותר של חשמלאים. כאן החשמלאי אחראי לכל תיקון או התקנה בסיסית של מכשירים חשמלאים בסיסיים בכל דירת מגורים או בית. בין השירותים הנפוצים שלהם כלולים גם התקנת כבלים, מאווררי תקרה, תאורה, החלפת שקעים ומתגים וטיפול בתקלות במערכת החשמל הביתית.
· חשמלאי עבודות קבלניות
חשמלאים אלה לרוב מועסקים בתחום הבנייה. תחום האחריות שלהם כולל עיצוב והתקנת ההיבט החשמלי באתר בנייה מסוים ולרוב יעבדו בצוות עם אדריכלים, נגרים ומהנדסים. חשמלאי עבודות קבלניות הינם הראשונים לבנות את רשת החיווט המלאה של המבנה.
· חשמלאי עבודות חוץ
תחום ההתמחות של חשמלאי עבודות חוץ הוא בהפצת הכוח לאזור או שטח מסויים. העבודה שלהם כוללת טיפול בתקלות בקווי חשמל וטלפון וחיבורי אינטרנט וכבלים (טלויזיה).

2144 אינדקס בעלי מקצוע המומלצים מציעים לכם מגוון רחב של חשמלאי 24 שעות.

חשמלאי בתל אביב