אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

ניקוי ריפודים לרכב


ניקוי ריפודים

אנו נמצאים לא מעט זמן ברכב הפרטי שלנו אם זה בנסיעה יום יומית לעבודה והן הסעה של ילדים קטנטנים לגנים ובתי ספר. הדבר המאכזב ביותר הוא כאשר נשפך קפה על ריפוד הרכב או שהתינוק שפך את המטרנה שלו על הריפוד. באופן כללי ריפודי הרכב נוטים להתלכלך עם השנים גם בשימוש סביר וגם אם אנו מקפידים שלא להכניס אוכל ושתייה לרכב, אם זה בשל גשם בוץ וכו'. במקרים הללו, תמיד טוב שיש חברות אשר מעניקות שירות ניקוי ריפודים לרכב בצורה מקצועית ביותר וזאת על ידי חומרי מיוחדים אשר מגנים על הבד.

ניקוי ריפודים לרכב, הוא לא עניין של מה בכך ולא עוד רחיצה שגרתית של הרכב, לכן חשוב לבחור בחברות מקצועיות אשר עובדות עם מיטב החומרים והציוד הנדרש לצורך משימה זאת. את חברות אלו תוכלו למצוא באתר שלנו – 2144, אך חשוב לוודא כי לא מדובר ברחיצה סטנדרטית לרכב, אלה בניקוי ריפודים.

מתי מומלץ לבצע ניקוי ריפודים לרכב?

ניקוי ריפודים מומלץ לבצע במידה ונשפך משהו ברכב, בין אם זה קפה או כל משקה אחר, אך כמובן שיש לבצע זאת במהירות האפשרית לפני שהכתם ייספג בתוך המושב. מעבר לכך, אנשים רבים מבצעים ניקוי ריפודים גם כאשר הם מעוניינים למכור את רכבם הפרטי, מאחר ואסתטיקת הרכב יכולה להשפיע רבות על הקונה, מאחר ואנו קונים גם עם העיניים.