אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

ניקוי וילונות בבית הלקוח


כיום, ישנם שיטות חדשניות אשר מאפשרות ניקוי וילונות ללא צורך הורדת הוילון והרכבתו מחדש, וזאת על ידי מכשור חדשני אשר פותח בשנים האחרונות. למעשה, שיטה זאת מתאימה לבתים בהם יש לא מעט וילונות והם כבדים ומורכבים והורדה והתקנה, כך ששירות זה יכול להיות מצוין עבורם. מעבר לכך, שירות זה יעיל גם למוסדות ומקומות בהם יש וילונות רבים כמו – בתי חולים, משרדים, בתי אבות, בנייני מגורים ועוד מגוון מקומות בהם יש וילונות רבים ופעולת הורדתם יכולה להיות מסובכת.

לשיטת ניקוי וילונות זו יתרונות רבים, אם זה מבחינת חסכון בזמן יקר, חסכון בעלויות, מניעת נזק והתכווצות לבדים, וכן שמירה על ווי החיבור של הוילונות לקיר, עבודה מהירה ועוד מגוון רב של יתרונות מצוינים . חשוב לציין כי שיטת ניקוי זאת, אינה מתאימה לכל סוגי הוילונות, אלה רק לסוגים מסוימים, אך כמובן שיש לבדוק זאת מראש עם חברות שמציעות את שירות זה.

אילו סוגי וילונות מתאימים לניקוי עד בית הלקוח?

סוגי הוילונות המתאימים בשיטת ניקוי חדשנית זאת הם: וילונות אוסטריים, וילונות רומאים, וילונות גלילה, וילונות דואט, וילונות וארטיקלים ועוד. כמובן שיש לתאם זאת עם חברות המציעות את שירות זה, וישנם אנשים שמבררים זאת עוד טרם רכישת הוילונות. ניקוי בשיטה זאת, מתאים גם לצורך ניקוי ספות ושטיחים, כך שתוכלו להזמין את שני השירותים יחד.