אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

נוטריון אמריקאי


נוטריון

נוטריון אמריקאי

מלאו פרטים וקבלו הצעה בחינם

Form image

 

יש לא מעט שירותים נוטריונים להם זקוקים אנשים על מנת לאשר מסמכים שונים אותם הם צריכים להגיש לקונסוליה האמריקאית, שירות הנקרא חתימת נוטריון אמריקאי. ישנו שירות שכזה אשר זמין בקונסוליה לטובת הציבור, אך רק לאנשים אמריקאים. אך ליתר האזרחים האחרים, כלומר אזרחים זרים יוכלו להיעזר במשרדים אשר מציעים שירותי נוטריון אמריקאי אשר מתרגם את המסמכים מכל שפה שהיא לאנגלית אמריקאית וכך ניתן להגיש את מסמכים אלו לקונסוליה.

כיום, משרדים המציעים שירותי נוטריון אמריקאי, חייבים להחזיק ברישיון לעסוק בתחום וכמובן לעבוד על פי הנהלים שנקבעו בחוק. במשרדים של נוטריונים אמריקאים, תוכלו למצוא את השירותים הבאים: חתימות על מגוון מסמכים שונים אשר מיועדים לשימוש בארצות הברית, כמו לדוגמה מסמכי ייפוי כוח, הצהרות, שבועות, תצהירים שונים, צוואות, חתימה על אג"ח בארה"ב וחתימה על מגוון מסמכים אחרים הקשורים לעניין. במידה וצריכים שירותי נוטריון כללי לחצו כאן.

 

מה חשוב לדעת לפני שפונים לקונסוליה להגיש מסמכים?

 

ראשית, יש להצטייד בתעודה מזהה ובמסמכים שונים אותם תצטרכו לצורך בקשה מסוימת מהקונסוליה טרם קביעת פגישה עם משרד נוטריון או עם שירותים נוטריונים מומלצים. חשוב למלא היטב את המסכמים הדרושים עם השמות הנכונים, מיקום ותאריך על פי מה שכתוב בדף. את רוב המסמכים יש לחתום תחת שבועה אך ורק מול הנציג הקונסולרי, לכן חשוב לא לחתום עליהם באופן עצמאי, אלה רק למלא את הפרטים המבוקשים. מעבר לכך, אם השם בתעודה המזהה שונה מהשם שכתוב על גבי המסמך, הביאו עמכם מסמך המעיד של שינוי שם.