אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

טיפים והמלצות ללימוד מתמטיקה


הכול מסכימים כי מקצוע המתמטיקה הינו מקצוע חשוב ביותר בבתי הספר ונודע לו תפקיד מרכזי במסגרת תנאי הקבלה למוסדות אקדמאיים. לכן חשוב לדאוג כבר מגיל צעיר לרמה גבוהה בלימוד מתמטיקה של הילד. מורה פרטי למתמטיקה יעזור לילד לשפר את יכולותיו והבנתו במקצוע במידה והוא מתקשה בלימודים וגם להגדיל את סיכוייו בלימודים הגבוהים.

לא רק ילדים ותלמידי בית ספר זקוקים למורה פרטי למתמטיקה. לא מעט מבוגרים שעובדים במקצועות נחשבים, כמו היי טק או הנהלת חשבונות, מוצאים שהם צריכים לרענן את ידיעותיהם. בדרך כלל אין להם זמן וגם לא מוטיבציה לחזור לספסל הלימודים, על כן הפיתרון הטוב ביותר עבורם הוא להיעזר בשירותיו של מרה למתמטיקה, שיבוא אליהם הביתה ויתאים את עצמו ללוח הזמנים העמוס שלהם.

יש גם להביא בחשבון שלא תמיד זה מצליח. ידועים מקרים של ילדים – וגם מבוגרים – ששבו וטענו כי "אין להם ראש למתמטיקה", שעברו כמה מורים וניסו כמה וכמה שיטות הוראה ללא הצלחה, עד שפגשו את המורה הנכון שהבין ללבם והתאים להם בדיוק. זהו, למשל, המקרה של א., ילדה נבונה ותלמידה טובה ברוב המקצועות, שלא "הסתדרה" עם לימוד המתמטיקה. השיעורים הפרטיים שקיבלה אפשרו לה לעבור מ 3 ל 4 יחידות ולהשיג ציונים טובים במבחני המגן. עכשיו היא מרגישה מוכנה לקראת בחינת הבגרות.

צריך לשים לב, שהמורה הפרטי למתמטיקה שאתם שוכרים לא יגיע רק לתת את השיעור וללכת לדרכו, אלא גם ילווה את התלמיד בדרך להצלחה, הן במישור הלימודי והן במישור האישי. תלמידים רבים חשים פגיעה בביטחונם העצמי בגלל הבעיה בלימודים, דבר שניתן למנוע על ידי הכוונה נכונה . מורה פרטי טוב יחזק את הילד בלימודיו ויעניק לו הרגשה שהוא מוצלח ומצליח.