אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

מתפרות לבגדי עבודה


כיום, חברות רבות רוכשות בגדי עבודה בהזמנה אישית אצל מתפרות שונות הפרוסות ברחבי הארץ, שהרי רכישת בגדי עבודה עבור עובדים מן המניין מאופיינת בסוג הבגד, איכות התפירה והעובדה כי מדובר בבגדים מיובאים או בגדים שאותם מייצרים ותופרים במקום. לצערנו, נראה כי ענף הטקסטיל כמעט ואינו קיים בארצנו ובגדים רבים מיובאים מארצות שונות כמו מסין וויאטנם, בהם כוח העבודה זול יותר, אך איכות הבגדים אל תמיד גבוה. בשל סיבות אלו, במידה ובעלי עסקים מעוניינים לתפור מדי עבודה אחידים לעובדיהם, הם נעזרים במתפרות קטנות שעדין שרדו את היצוא מסין והן מספקות מגוון שירותי: אם זה תפירת בגדים בהזמנה אישית על פי מידות העובד, תיקון בגדים ברמה גבוהה, הוספת כפתורים ומעשה כל דבר הקשור לתפירה.

 היתרונות במתפרות פרטיות

אצל מתפרות פרטיות, מעבר להזמנת בגדים ותיקון בגדים בהתאמה אישית, תוכלו לקבל עבודה מדויקת ואיכותית שאותה לא תוכלו למצוא בשום מקום אחר וזוהי סיבה מצוינת לפנות למתפרות אותם תוכלו למצוא ברחבי הארץ. אם כך, לאלה מכם שמחפשים איכות ללא פשרות לצד תפירה מדויקת ביותר – תוכלו לגשת למתפרות אלו ולקבל את מבוקשכם.

אצל מתפרות אלו, תוכלו לקבל גם תיקון בגדים אמנותי, כך שבמידה והבגד לא יושב עליכם בצורה ראויה, אין צורך לזרוק אותו בעיקר אם מדובר בבגד חדש, אלה התופרות יוכלו לתקן עבורכם כל בגד.