אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

מתנפחים להשכרה בימי הולדת


תכנון והפקת ימי הולדת לילדים קטנים, היא ללא ספק משימה די מורכבת להורים, שהרי כל הורה מעוניין להעניק לבנו או לביתו חוויה ייחודית ומרשימה ביום הולדתו. מרוב ההיצע הרב והאטרקציות הרבות בתחום ימי ההולדת, לעיתים הבחירה יכולה להיות קשה, אך החוכמה היא לנסות להעסיק את הילדים כמה שיותר בפעילות האהובה עליהם, כך הם יצאו מרוצים וגם אנחנו ההורים לא פחות. בבחירת האטרקציות, תמיד כדאי לשלב פעילות מאתגרת המתאימה לגילאי הילדים ואין יותר מהנה מבחירת מתנפחים להשכרה שעליהם יקפצו הילדים וייהנו כל רגע.

מה חשוב לדעת לפני שבבוחרים מתנפחים להשכרה

כיום, יש לא מעט חברות אשר מציעות מתנפחים במגוון רב של גדלים. חברות אלו מציעות את שינוע המתנפחים למקום המיועד ובעלי המקצוע מנפחים אותם על ידי ציוד מיוחד למטרה זאת. בסיום הפקת יום ההולדת, חברות אלו מרוקנות את האוויר מהם ואוספות את המתקנים. חשוב לדעת, כי אם ברצונכם לחסוך בעלויות, תוכלו לבחור במתנפחים אותם ניתן לאסוף באופן עצמאי לחלוטין ולנפח אותם בעזרת ציוד בשטח, אך כמובן שבמקרים אלו אתם אחראים על ביטחון הילדים.

את המתקנים חשוב להתאים בקפידה לאירוע, הן מבחינת גודל המקום המוקצה להם אם זה בביתכם הפרטי או בגינה ציבורית או בכלל באולם מקורה, יש להתאים את המתנפחים על פי כמות הילדים הצפויים להגיע לאירוע, על פי גיל הילדים ובכלל.