אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה

מתי יש צורך להזמין גרר לאופנועים?


גרר - שירותי גרירה

אופנוע הוא למעשה כמו כל רכב ממונע אחר שקיים בשוק, יש בו לא מעט תקלות שיכולות לקרות ביום יום, בין אם מדובר בתקלות מכאניות או חשמליות שבהן אין מנוס אלה לעצור את הנסיעה ולהזמין גרר שיגרור את האופנוע במהירות רבה למוסך, כך תוכלו לשוב לחיי השגרה.  ישנם מקרים בהם ניתן לנסות ולטפל לבד בתקלה, אך אם אין ברשותכם את הידע הדרוש, חשוב שלא לנסות לסדר את התקלה באופן עצמאי, מכיוון שתוכלו לגרום לאופנוע ליותר נזק מאשר תועלת.  אז בואו נראה מתי חובה להזמין שירותי חילוץ וגרירה של אופנועים:

במקרה שהאופנוע לא מניע – מקרה זה הוא נפוץ ביותר והיא יכולה לקרות עקב תקלות שונות באחד מהחלקים באופנוע, אם זה בסטרטר, במערכת ההצתה, במשאבת הדלק ובמערכת ההזרקה של האופנוע. במקרים אלו אין מנוס אלה להזמין שירותי גרירה.

האופנוע משדר מצוקה – כל בעל אופנו מכיר היטב את האופנוע הפרטי שלו וידע כיצד לזהות שמשהו לא בסדר באופנוע, אם זה נורה שנדלקה, רעשים מוזרים מכיוון המנוע או כל תקלה אחרת שלא מבשרת בשורות טובות.

חשוב לציין כי אופנוע יכול להיתקע לעיתים קרובות, כך שבמידה וצצה תקלה חשוב שלא להזניח אותה ולהמתין שהאופנוע ישבוק חיים, אלה לסדרה במהירות האפשרית על מנת שלא תתקעו יום אחד בהפתעה ותזדקקו לשירותי גרירה לאופנועים.

כלי נגישות