אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

מקלחוני עיסוי


עם התקדמות הטכנולוגיה בתחום האמבטיות, נראה כי עיצוב חדר האמבטיה הפך למיקוד בעל שיפוץ הבית ואנשים רבים משקיעים לא מעט מזמנם על מנת לתכנן בקפידה את חדר האמבטיה בדיוק כפי שהם רוצים. אם נביט לרגע למבחר הרב של המקלחונים, נראה כי המבחר הרב אינו נופל ממבחר האמבטיות ובכלל אנו רואים תחום חדש בעידן המקלחונים לאמבטיה. מקלחוני עיסוי, הוא תחום יחסית חדש, אשר התפרץ לעולם העיצוב בסערה והוא נותן פתרון טוב לאנשים אשר מעדיפים מקלחון על פני אמבטיה, אך הם לא מוכנים לוותר על עיסוי ופונקציות נוספות.

מהם מקלחוני עיסוי?

את  מקלחוני העיסוי המפנקים, בדרך כלל ניתן לראות בצימרים או בסוויטות יוקרתיות של בתי המלון, בהם ניתן ליהנות מחוויית ספא שונה מהסטנדרט המקובל, אך את כל הפינוק הזה בהחלט ניתן לקבל גם בבתים פרטיים. אז בואו נראה מה כולל מקלחון עיסוי: מקלחונים אלו הינם כוללים כיסא ישיבה נשלף או קבוע ובו מספר תכניות עיסוי ואדים, אשר המשתנים על פי החברה המייצרת את המקלחון וכמובן על פי העדפותיכם ותקציבכם האישי.  

חידוש נוסף בחום המקלחונים המפנקים הוא –  מקלחון לאמבט המאפשר גם שילוב של סאונה רטובה ויבשה בנוסף למקלחון העיסוי. את מקלחונים אלו ניתן לרכוש עם מספר רב של תכניות ושכלולים שונים אשר יעניקו לכם חווית רחיצה יוצאת דופן, אך לצד מינימום מקום יחסית לאמבטיה.