אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

מקלחונים פינתיים


מקלחונים לאמבטיה נראים במקומות שונים, אם זה ביחידות דיור קטנות, בצימרים מפנקים, בתי אירוח, בתי מלון וכן בדירות קטנות יחסית שבהם העדיפו להסיר את האמבטיה על מנת לנצל את המרחב בחלל הצפוף ולהרוויח מקום לטובת ארונות אמבטיה, שירותים או כל דבר אחר. בשנים האחרונות נראה כי עולם המקלחונים שינה את פניו ואם היינו רגילים לראות מקלחונים פשוטים, שהרי כיום הם מגיעים במגוון רב של גדלים ועיצובים מרהיבים ומספקים נוחות בלתי מתפשרת לדיירי הבית.  

כיום, נראה כי אנשים רבים מתקינים מקלחונים גם לצד אמבטיות מפנקות, שכן מדובר על פתרון נוח מאוד לאלו המחפשים מקלחת מהירה. מעבר לנוחות הרבה, מדובר גם על סגנון עיצוב פופולארי שהפך למבוקש ביותר בכל בית, אם זה ביחידת הורים, יחידית ילדים או התקנתם בחדרי אורחים, מכיוון שהם לא תופסים מקום רב בחלל ומספקים בדיוק את המטרה שלשמה הם נועדו.

סוגים שונים של מקלחונים

יש לא מעט סוגים של מקלחונים, אך נראה כי הפופולאריים ביותר בתחום מקלחוני האמבטיה הינם מקלחונים פינתיים וזאת מכיוון שהם חוסכים מקום רב בחלל וניתן למקם אותם בכל פינה וליצור מקלחון פרקטי בחלל. מעבר לכך, ניתן למצוא גם מקלחוני חזית, מקלחוני הזזה, פינתיים וחזיתיים כאחד והרשימה עוד ארוכה. כאשר בחורים מקלחון, חשוב להקפיד לבחור בחומרים איכותיים, כך תוכלו ליהנות ממנו לאורך שנים רבות.