אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

מצלמות אבטחה לבית


מצלמות אבטחה - תיקון מצלמות אבטחה

על פי הנתונים האחרונים של משטרת ישראל, נראה כי בכל כמה שניות מתבצעת פריצה בישראל, אם זה לבתים פרטיים או עסקים. כידוע, משטרת ישראל עושה כל שביכולתה למגר את תופעות אלו, אך לא תמיד היא מצליחה לתפוס את הפורצים. במקרים אלו, תמיד טוב שיש מצלמות אבטחה ביתיות. לרוב פריצות לבתים פרטיים נעשות בצהרי היום כאשר אנשים אינם בביתם, כך על מנת שלא להיכנס לסטטיסטיקה העגומה של נתוני הפריצות, חשוב מבעוד מועד למגן כמה שיותר את ביתכם, אם זה על ידי התקנת מנעולים איכותיים, סורגים, מערכות אזעקה וכמובן מצלמות אבטחה שיתעדו בכל רגע נתון את המתרחש בביתכם.

את מצלמות האבטחה, מתקינים בכניסה לבתים ובחללים מרכזיים בבית על ידי מתקינים מנוסים אשר מסייעים גם בבחירת המצלמה וגם בהרכבתה בצורה מקצועית בחלל הבית. כאמור, עצם המראה של מצלמות האבטחה בכניסה לבית, יכול להרתיע פורצים רבים מלבצע את זממם ולבזוז מכל הבא ליד. עם כל היעילות של מצלמות אלו, נראה כי הפורצים נהיו מתוחכמים יותר ויותר והם מכסים את ראשם במסכות או בכובעים לכן במקרים אלו, מומלץ להתקין גם מצלמות גלויות וגם נסתרות, על מנת לתעד את הפורצים מפינות אחרות.

כיום, יש לא מעט סוגי מצלמות, חלקם פשוטות וחלקם משוכללות יותר, אך כמובן שהכל עניין של תקציב ועד כמה תרצוה להשקיע. בכל מקרה, טרם רכישתן, מומלץ להתייעץ עם בעל מקצוע בתחום.