אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

מערכות IVR


מכירת מחשבים ניידים

מערכות IVR הן מוכרות ופופולריות בתחום העסקי והוא למעשה קיצור של במילים -Interactive voice response. מערכות אלו מאפשרות לעסקים וארגונים לקבל פתרונות מצוינים החוסכים בכוח אדם ובהחזקת נותני שירות ונציגים שיענו לשיחות ויספקו מידע ללקוחות הפונים לעסק. למעשה, הלקוח יוכל לחייג למספר מסוים ולקבל בו מידע רב על ידי מענק קולי מתוחכם וזאת ללא מענה אנושי כלל, אלה רק על ידי הקשת מספרים שונים בהתאם לדרישת המערכת.  מערכות אלו הן ללא ספק יעילות ונוחות ללקוחות החברה והן יכולות לשלב  מענה קולי באמצעות אימייל או הודעות אס אם אס, המאפשרות לעסקים לקבל נוחות בלתי מתפשרת. את המערכות הללו ניתן להתאים באופן אישי לכל עסק ולשלב בהן מגוון פתרונות נוספים בהתאם לדרישה וליכולת של המערכת.

למעשה, מערכות IVR מבוססת על טכנולוגיה אינטראקטיבית ויעילה כדי לנתב שיחות ולקבל מענה מקצועי המאפשרת לכל מתקשר לנווט בקלות במערכת ולקבל את המידע הרצוי עבורו ללא מענה אנושי כלל. כמובן שבמידה ולקוח בסופו של דבר מעוניין במענה אנושי, במידת הצורך הוא יכול לקבלו על ידי הקשה על מספר מסוים. 

בנוסף לכל, במערכות אלו ניתן לבצע שימוש בקלט קול וצלילי DTMF על ידי הקשה על לוח המקשים ואפשרות לנתב את השיחות המתקבלות לאן שתרצו. מערכת זאת מתאימה לסקרים, הצבעות, השארת הודעות קוליות, לביצוע קמפיינים, חוות דעת ועוד.