אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

מערכות כיבוי אש ספרינקלרים


אינסטלציה קבלנים

מערכות כיבוי אש ספרינקלרים, הם חלק מעבודות אשר מתבצעות על ידי קבלני אינסטלציה והן חייבות להתבצע במקצועיות רבה על ידי מיטב אנשי המקצוע בתחום. את מערכות הספרינקלרים יש להתקין על פי תו תקן מחמיר מספר- 1596 ויש להיצמד להוראותיו. מעבר לכך, ישנו  תו תקן נוסף שהוא-  תקן אמריקאי – . NFPA13 התקנת של מערכות ספרינקלרים אלו הם הכרחיים בכל מבנה והם נחוצים על פי תקנות הבנייה. תפקיד המערכות למנוע את התפשטות האש במקרה של שריפה ועיקר תפקידן הוא- לכבות את האש שהתפרצה בצורה מקומית על ידי התזת מים ולמנוע את התפשטות האש הלאה.

כיצד פועלות המערכות?

אותם מתזים מיוחדים אותם מתקינים במבנים, מצוידים בבועת זכוכית מיוחדת אשר נפרצת כאשר הטמפרטורה באזור המתז מגיעה ל- כ-65 מעלות צלזיוס. על צנרת מערכות אלו, מותקנים גם ציוד לזרימה אשר מתריע על זרימת מים במערכת הספרינקלרים. בעקבות התראה זאת, מושמעת במבנה אזעקת אש המודיע לדיירים להתפנות מהבניין. בנוסף, חשוב להתקין גם חייגן מיוחד אשר מתקשר באופן ישיר למכבי אש ומודיע כי ארעה שריפה בבניין והם שולחים באופן מידי צוותי חירום לכיבוי האש.

חשוב לציין כי מערכות אלו יכולות להציל חיים ומומלץ להתקין אותן בכל מקום ציבורי או פרטי בצורה מקצועית, כדי למנוע חלילה נזקי אש וחלילה פגיעה בדיירים הנמצאים או המתגוררים במבנה.