אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

מעקות אלומיניום


מסגריה

מעקות הם ללא ספק יצירת אמנות לכל דבר ונראה כי מעבר לעובדה שהם משמשות כמוצר בטיחותי, הן נועדו להקנות לחלל הבית מראה מיוחד ושיקי, אך כמובן שיש לבצע את הבחירה הנכונה. כיום, תוכלו למצוא את מעקות אלו אצל מסגריות רבות אשר מציעות מעקות בהזמנה אישית על פי הגודל והמראה הרצוי עבורכם. כאשר מדובר על מעקות אלומיניום נראה כי הן המעקות הנפוצים ביותר שקיימות בשוק וזאת לאור יתרונותיהם הרבים. מעקות אלומיניום, הינן משמשות למדרגות ולמגוון מקומות בהם יש צורך באמצעי בטיחות למניעת נפילה. במסגריות תוכלו למצוא מגוון  דגמים של מעקות אלומיניום איכותיים ומעוצבים, אשר יקנו לחלל מראה מיוחד מאין כמוהו.  

למה דווקא מעקות אלומיניום?

למעקות אלומיניום יש יתרונות רבים והם: מדובר בחומר חזק ויציב אשר אינו מחליד עם השנים, תחזוקתו קלה, הוא חומר חזק שאינו נשבר, הוא אינו סופח לכלוך ועוד יתרונות רבים. למעשה, חומר זה יוכל להראות כמו חדש שם לאחר שנים רבות והוא נותר בעל מראה מבריק תמיד.

מעבר ליתרונות אלו, מעקות אלומיניום מאפשרות שילוב עם חומרים נוספים כמו למשל עם זכוכית שהוא משלב יוקרה ושיק בעיקר למרפסות או לחדרי מדרגות. מעקות אלומיניום הן בעלי יתרונות רבים כמו – הוא מאפשר הגנה מפני נפילה ובמקביל תוכלו ליהנות מהנוף הנשקף מבחוץ מבעד לזכוכית. מעקות אלומיניום יכולים לשדרג לכם  את המראה של הבית ויוצרים יופי ייחודי.