אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

ממה יש להיזהר ואיך נמנע מבלאי הריהוט היקר שלנו


רפד - רפדים

אלה הם הפגמים והתקלות שעלולים לפקוד את רהיטי ביתנו, ובמיוחד את בדי הריפוד שלהם.

כל התקלות שנמנה עלולות לפקוד אתכם גם אם אתם אנשים מסודרים ונקיים, גם אם אתם מקפידים שלא לאכול או אפילו לא לישון בסלון, בין אם אתם הורים לילדים קטנים ובין אם אתם רווקים, בין אם אתם נוהגים לארח הרבה ובחופשיות או שאינכם מרשים לבני הבית ולאורחים אפילו לגעת בספות שבסלון – כל זה לא יעזור.

אחת לכמה זמן בדי הריפוד לספות שלכם יזדקקו לניקוי, לשחזור, לשיקום או אפילו להחלפה.

הסיבות לכל רבות ושונות:

אם אכלנו בסלון, קרוב לוודאי שאריגי הריפוד יספגו כתמי מזון ושתייה שנשפכו במהלך הארוחה. לא נוכל למנוע זאת. אריגי הריפוד של ספות וכורסאות יכולים להישחק ולהיקרע, בין אם בעקבות תקלה או אחרי שימוש שוטף.
לשם טיפול נכון והשגת בעל המקצוע הטוב ביותר בתחומו תוכלו לפנות לאתר 2144 ולקבל את כל העזרה הדרושה לכם.
אם יש בבית ילדים קטנים, בדי הריפוד יתלכלכו מבוץ ומחול, מצבעי גואש וצבעי שמן, מפלסטלינה, מנזילת דם מן האף או סריטה בברך, ומהפרשות שונות. אם אחד הילדים הוא תינוק שטרם למד לעשות את צרכיו בסיר, הספה תספוג גם הפרשות מסוג אחר…
גם אם נשתדל ככל יכולתנו, ונימנע מאכילה, משתייה ומהושבת הילדים על הספות, אריגי הריפוד יספגו כתמי זיעה ושומן שנמצאים על עורנו, ואין לנו שליטה על כך.
אריגי הריפוד של רהיטים שחשופים לקרינת השמש עלולים לדהות ולאבד את צבעם.

למרות כל הצרות, התקלות והפגמים שמנינו, אל תרוצו לזרוק את הספות ולקנות חדשות. כל מה שדרוש לנו הוא רפד טוב שיודע את מלאכתו. אל תנסו לעשות זאת בעצמכם. רפדים הם אנשי המקצוע שמתמחים בטיפול ברהיטים, בניקוי ובחידוש ריפוד שהתלכלך, דהה, נשחק או נקרע. יש להם את הידע והכלים להסיר את הכתמים העקשניים ביותר. אנחנו, לעומת זאת, עשויים לשפשף ולשפשף עד אחרית הימים, וכל מה שנשיג יהיה קריעת הריפוד…