אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

מטבחים זולים


עבודות נגרות - נגר

כאשר מדברים על עבודות נגרות, למעשה מדובר על הזמנות מיוחדות אשר מתבצעות עלי ידי נגרים מומחים אשר מתכננים היטב את עבודות אלו על פי מידות חלל המטבח ועל פי מיטב הטרנדים האחרונים בשוק. נכון שניתן כיום לרכוש מטבחים זולים על פי מטר המגיעים כפלטות מוכנות, אך אם הנכם מעוניינים במטבח יוקרתי אשר מעוצב בקפידה על פי המראה שאתם רוצים וגם כמובן פרקטי, תוכלו לבצע זאת רק על ידי נגרים אשר מבצעים עבודות נגרות בתכנון מושלם על פי בקשתכם.

מגוון רב של פיתוחים בתחום המטבחים

תחום המטבחים שינה את פניו ללא הכר בשנים האחרונות ולא ניתן להתעלם מהחדשנות הבלתי מתפשרת בתחום. מהין מגוון הפיתוחים החדשניים, ניתן לראות ארונות עם דלתות טאצ' אשר נפתחות ללא ידית אלה על ידי לחיצה קטנה, מגירות רחבות ומעוצבות, ארונות אחסון מיוחדות לסירים, כל מטבח ואוכל יבש, נישות מיוחדות לאחסן או הצבת כלי נוי ועוד מגוון רב של פיתוחים מרשימים שנועדו לעשות לכם את החיים הרבה יותר קלים במטבח.

הזמנת מטבח מנגר, היא הבחירה הנכונה מכנה סיבות" ראשית, תוכלו לבחור את העיצוב הרצוי, לבחור גדלים של ארונות ומגירות שאינם סטנדרטים, וכלו לבחור חומר עץ חזק ועמיד לאורך שנים רבות ובכלל תוכלו להיות שותפים בכל שלב ושלב בתכנון ולהתאים את הפונקציות הקימות בדיוק כפי שאתם רוצים.