אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

מחפרון זחל


מחפרון - מחפר - מיני מחפרון

מחפרון הינו שייך למשפחת הציוד מכני הנדסי לצורך עבודות עפר שייעודו לחפור תעלות ובורות באתרי בנייה שונים. המחפרון הינו מובנה מורכב מזרוע תלת מפרקית אשר מותקנת על גבי ציר הידראולי מסתובב, כך הוא מאפשר גישה מהירה לנוחות עבודה בלתי מתפשרת לעובדים בו. ככל שהטכנולוגיה הולכת ומתפתחת, כך גם מחפרונים הולכים ומתקדמים וניתן לראות דגמים חדישים הכוללים את מיטב האביזרים הקיימים בשוק, וזאת לצורך נוחות רבה בעל העבודה וביצוע עבודה יעילה ומהירה ביותר. בין יתר סוגי המחפרונים, ניתן למצוא מחפרון זחל, אשר יעיל לביצוע עבודות שונות.

היתרון המחפרון זחל, שהוא מאפשר לעבוד על משטי שאינו ישר או על ריצוף שאינו ישר והוא אינו משאיר סימנים על פני השטח ביחס למחפרון רגיל, מה שהופך אותו לפופולרי ומבוקש בתחום הבנייה. מעבר ליתרון זה, הוא מאשר סביבת עבודה נוחה וביצועים מהירים ביותר.

לצורך מה משמש מחפרון זחל?

מחפר זחלי משמש לצורך לחציבה, הריסה ולעבדות הנדסה אזרחית שונה מספק כלי עבודה מצוין היעיל לתנאי שטח קשים, אם זה מורדים, עליות או מקום שאינו ישר כלל וכלל, כך שהוא עומד באופן יציב בשטח ומספק עבודה נינוחה ומהירה. יש לא מעט סוגי מחפרונים והם מגיעים בגדלים שונים, כך שיש לבחור את המחפרון בקפידה על פי המקום הרצוי ועל פי גודל ותפוקות המחפרון בהתאם לשטח ולעבודה הרצויה.