אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

מחזור משכנתא


בשנים האחרונות נראה כי אנו שומעים לא מעט על המושג "מחזור משכנתא", שהרי כל אדם המחזיק ברשותו משכנתא בתשלום חודשי גבוה רוצה לשלם כמה שפחות ריביות והצמדות לטובת הבנק. בעזרת מחזור משכנתא בצורה מקצועית אצל יועץ משכנתאות פרטי, ניתן לצמצם במעט את ההחזר החודשי לבנק. אומנם דבר זה נשמע כמו נוסחת קסם מצוינת, אך אל לכם לטעות, דבר זה אפשרי רק על ידי בחירה נכונה של יועץ משכנתאות אשר מבין היטב בתחום ולו ניסיון רב.  

על מנת לבצע זאת בצורה נכונה, חשוב לבדוק את כל האפשרויות שכרוחות בכך מבחינת בירוקרטיה ומסמכים מול הבנק הקיים ולדעת לבחור מסלול אטרקטיבי עבורכם. על מנת לעבור את התהליך בהצלחה וללא טעויות שונות בדרך, רצוי להתייעץ עם יועץ משכנתאות מוסמך על מנת שיעבור איתכם על המסמכים, יבחן את גובה המשכנתא ואת התכנית הקיימת ויסביר את השלבים השונים. מעבר לכך, יועץ מקצועי יוכל לדעת אם קיימים סיכונים כאלו ואחרים במחזור המשכנתא.

האם כדאי לבצע מחזור משכנתא?

רבים אנשים אשר שואלים את שאלה זאת, אך כמובן התשובה לשאלה חייבת להיענות רק לאחר בחינה יסודית של יועץ משכנתאות שיבחן את המסמכים ויקבל את כל התמונה על גובה המשכנתא והמסלול הקיים ורק לאחר מכן הוא יוכל לקבל אינדיקציה על המצב ולענות לכם על שאלה זאת. מה שכן שווה לנסות.