אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

מופעי זיקוקים לאירועים


זיקוקים

עולם האטרקציות לאירועים הולך ומתפתח בקצב מסחרר ונראה כי אף דבר לא יעצור אותו. מבין האטרקציות הבולטות, לא ניתן להתעלם ממופעי זיקוקים ופירוטכניקה שחייבים להיות בכל אירוע, אם זה בחתונות, בבר או בת מצווה, בכנסים עסקיים, מופעי חברה ועוד אירועים שונים. למעשה, מדובר באפקט מרשים שיכול לשדרג כל סוג אירוע ולהפוך אותו ליוקרתי ומרשים. את זיקוקים אלו, חייבים להפעיל רק על ידי בעלי מקצוע מומחים אשר פועלים עם רישיון מיוחד לעסוק בתחום. בעלי מקצוע אלו, חייבים לעבוד בכפוף לתנאי בטיחות נוקשים, על מנת להסב לאורחי האירוע הנאה רבה, אך בד בבד לשמור על בטיחות האורחים באירוע.

מתי מומלץ להפעיל את מופע הזיקוקים?

את המופע ניתן לקיים בכל זמן שתרצו, בין אם מדובר בטקס החופה המרשים לאחר שנשבעתם אמונים ושברתם כוס, ניתן להפעיל אותם כאשר החתן והכלה פוסעים לעבר החופה, בריקוד הרומנטי של בני הזוג בחתונה, בטקס הכניסה לאולם של החתן והכלה או כלת בת המצווה וחתן בר המצווה, במהלך הריקודים ולמעשה בכל זמן שתבחרו. את המופע, יש לתכנן היטב עם בעל המקצוע אשר מכין מראש את הציוד הדרוש למופע.

כמה זה עולה לכם?

המחירים של  זיקוקים ופירוטכניקה, משתנים בהתאם לסוג הזיקוקים שתבחרו, אם זה זיקוקים בשמי הארץ או זיקוקים בחלק הפנימי של האירוע, אך כמובן תוכלו לבצע סקר שוק כדי לאמוד את המחירים.