אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

מוליך כלבים


מוליך כלבים הוא למעשה דוג ווקר שתפקידו לדאוג לכלב שלכם כאשר אינכם בבית, אם זה בגלל שיצאתם לסוף שבוע או בגלל שאתם מרבים להישאר בעבודה עד שעות מאוחרות ואין באפשרותכם להוציא את הכלב בשעות הצהריים או הערב.  כאשר יש ברשותנו כלב, אנו למעשה אחראים לרווחתו ולבריאותו. וודאי רוצים לתת לו את הטוב ביותר, אם זה מבחינת: אהבה, לדאוג לו למזון איכותי,  לוודא שיקבל מספיק פעילות גופנית וכמובן די הזדמנויות להוציא אותו החוצה להתרענן ולעשות את צרכיו במהלך היום.

במקרים אלו, נכנס לתמונה אדם נוסף שהוא מוליך כלבים ותפקידו להחליף אותנו כאשר אנו לא בבית ולהוציא את הכלב החוצה להתרעננות ולהעניק לו זמן של פעילות פיזית ומנטאלית.

ההמלצה היא להוציא כלב לפחות שלוש פעמים ביום. מוליך כלבים יגיע אליכם הביתה להוציא את הכלב שלכם כאשר אתם  לא יכולים לעשות זאת. אך כיצד זה עובד? מוליך הכלבים מקבל את מפתחות ביתכם ומבצע איתו טיול של לפחות בין חצי שעה ל -45 דקות. ישנם כלבים אנרגטיים במיוחד, לרוב כלבים גדולים הדורשים מרחב וריצה, כך שמוליך כלבים יוכל לקחת את הכלב לפארק השכונתי ויצא איתו לפעילות גופנית, אם זה שחרורו בגינת כלבים מקומית, ריצה לצד רכיבה על אופניים או טיול בפארק פתוח בו הכלב יוכל להוציא אנרגיות. מעבר לכך, מוליך כלבים יכול לדאוג גם לתת תרופות לכלבים קשישים או חולים ולתת להם אוכן ושתייה.