אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

מה הם המרכיבים הייחודיים לשימוש בגבס


צבעי - צבע וסיוד - צבעים צביעת דירות

הבנייה בגבס היא קלה, נוחה וזמינה. היא מאפשרת פיתוחים של צורות שלא ניתן לבצע בשיטות הבנייה המקובלות. ניתן להרכיב את לוחות הגבס באופן שייצרו מדפים, כוכים, ואלמנטים דקורטיבים שונים כמו גומחות המשולבות בקירות הגבס ובתוכן גופי תאורה פנימיים שיוצרים אפקטים מעניינים.

בין השימושים הייחודיים לבנייה מגבס ניתן למנות:

לוחות גבס – קיימים מספר לוחות המשמשים מטרות שונות ובעלי תכונות שמאפשרות את התאמתם לסוג המבנה ולשימושים הרצויים לנו, כגון: לוח גבס רגיל, לוח חסין אש, לוח עמיד מים משופר, לוח עמיד מים וחסין אש, לוח מצופה קל-קר, לוח מצופה רדיד אלומיניום.

קירות חוץ – קירות חוץ הם קירות היוצרים את חלל המבנה ומעצבים אותו. קירות גבס מגינים מפני רטיבות, השפעות של חום וקור, ומבודדים השפעות אקוסטיות.

קירות פנים – קירות פנים הם למעשה מחיצות, שמחלקות את חלל המבנה ליחידות שונות. קירות אלה צריכים לעמוד בפני השפעות אקוסטיות אבל אינם חייבים להיות חסיני רטיבות או עמידים בפני פגעי מזג האוויר.

כרכובים – הכרכובים נועדו לנוי, הם דקורטיביים ומעניינים. הכרכובים מיוצרים מגבס משוריין, בצורות ובגדלים שונים, כגון חגורות המחברות בין הקיר לתקרה, קשתות, עמודים, מסגרות לדלתות, וכיוצא באלה.

תקרות אקוסטיות – זהו אלמנט אדריכלי נפוץ, המאפשר הנמכה של התקרה הרגילה ויצירת חלל בינה לבין הגג. התקרה נתלית מן הבטון המחזיק אותה ומקטינה את גובה החלל למידה הרצויה. בתוך חלל זה ניתן להרכיב מערכות בניין שונות, כגון מערכת מיזוג אוויר וכבלי חשמל, ובתוך התקרה ניתן להתקין גופי תאורה מיוחדים, כמו גם מערכת הגברה משוכללת. תקרות אקוסטיות סופגות רעש ומחזקות את הבידוד של המבנה.

אלה הם רק חלק מן האפשרויות ומהמרכיבים הייחודיים המאפיינים את השימוש בגבס.