אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

מהי כירופרקטיקה?


כירופרקטיקה שייכת לתחום הרפואה האלטרנטיבית והיא מוכרת כיעילה עבור כאבי ראש וכאבי גב כרוניים. השיטה מאמינה שי העמוד השגרה שבגופינו הוא המפתח לתפקוד בריא של כל הגוף ובאמצעות טיפול ממוקד בעמוד השדרה ניתן לרפא כאבי ראש וגב וכאבים נוספים. שיטה זאת מוכרת מזה שנים רבות ומקורה בארצות הברית. כירופרקטיקה הינה משמשת לטיפול בבעיות שרירים ובעיות שלד בעיקר וגם בבעיות אשר קשורות למרפקים שההשפעה שלהם היא על מערכת העצבים בגוף האדם.  בעזרת שיטה זאת ניתן לטפל בכאבים בנוסף לכאבי גב וראש  כמו: כאבי צוואר סחרחורות, חוסר תחושה בגפיים, כאבים ברגליים ובמפרקים, במקרים של פריצת דיסק, פציעות עקב תאונות דרכים ופעילויות ספורט ובכן כטיפול מניעתי לכלל כאבים לבעיות אלו.

טיפולים אלו התפתחו בארצות הברית, אך במהרה התפרסו גם לעולם המערבי והגיע גם למדינתנו הקטנה, כך שאנשים הסובלים מכאבי גב כרוניים את כאבים שונים במפרקים, יוכלו למצוא מזור לכאביהם על ידי טיפולי כירופרקטיקה שהם יעילים יותר ביחס למשככי כאבים וטיפולים שונים של הרפואה הקונבנציונלית.

עקרונות שיטת טיפול כירופרקטיקה

עמוד השדרה של האדם מורכב מ-33 חוליות, החל מעצם הזנב ועד לצוואר שמחזיק את הגולגולת. עמוד השדרה מכיל-3 קשתות שהן: קשת צווארית, גבית ומותנית. מבנה עמוד השדרה מקנה חוזק ויציבות רבה, כך שהוא מאפשר את נשיאת העומס של גופנו בצורה תקנית, אך הקשתיות יכולות להוות התפתחות של בעיות שונות בעמוד השדרה, כך שרפואה זאת באה לתקן את בעיות אלו.