אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

מהו פיתוח קול?


עולם הזוהר והשירה קורץ לצעירים רבים אשר מעוניינים להתפרסם בזכות הקול הסוחף והמרגש שלהם וזאת לאור העובדה כי יש לא מעט זמרים מוכשרים אשר התחילו את דרכם בגיל צעיר כאנונימיים לגמרי וכאשר הוריהם גילו את כישרון השירה שלהם, הם שלחו אותם ללמוד פיתוח קול אצל מיטב המורים בישראל.

פיתוח קול, הוא למעשה אימון המשפר את היכולת הווקאלית של זמרים וצעירים המעוניינים לשיר בצורה נכונה. הלימוד עצמו, הינו מצריך תרגילי נשימה נכונים, חיזוק שרירי הקול וחיזוק מיתרי הקול. מורה לפיתוח קול מלמד את התלמידים כיצד להרחיב את מנעד הקול, את יכולת החיתוך של הקול ומתרגל איתם במהלך השיעור צלילים וטונים שונים על ידי  טכניקות שונות כמו – חימום הקול, נשימה, יציבה וההגשה של השיר. בצורה זאת, הקול נשמר לאורך שנים רבות צלול.

פיתוח קול לשדרני רדיו, שחקנים וקריינים

שיעורי פיתוח קול לא נועדו רק לזמרים, אלה גם לתחומים שונים בעולם הבידור וסוחף אליו בעלי מקצוע שונים כי לדעת כיצד לשמור על מיתרי הקול ולהפיק מהקול את המרב. אם אתם רוצים לשדר ברדיו, לשחק על במה, לנאום ולעשות כל דבר שקשור ביכולת הווקאלית, כדאי שתבחרו לכם מורה מקצועי לפיתוח קול כדי שילמד אתכם כיצד לפתח את הקול באופן ספציפי למטרה שאתה תרצו. בתהליך השיעורים, המורה יתרגל יחד איתכם נשימות, טכניקות וייתן לכם טיפים לשימוש נכון במיתרי הקול.