אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

מהו הילינג?


הילינג היא סוג של רפואת אנרגיה, שנעשה פופולרית ומדוברת בעולם המערבי בשנים האחרונות. למעשה, מדובר בטיפול רוחני על ידי דרך טיפול וענף של רפואה אלטרנטיבית. הגישה של רפואה זאת היא האמונה שמרפא יכול לתעל את אנרגיית הריפוי, באמצעות שיטות שונות: באמצעות ידיים, או על ידי השראה ללא מגע ישיר כלל, ואף במקרים בהם המטופל נמצא במקום אחד והמטפל במקום אחר לגמרי בעולם.  בתחום ההילינג, ישנם אסכולות רבות כמו: ריפוי שדה אנרגטי חי, ריפוי רוחני, ריפוי על ידי מגע, ריפוי מרחוק, רייקי, או צ'י קונג ועוד סוגים שונים.

יש לא מעט מטפלים שמציעים את שיטת טיפול זאת עבור מטופלים ומטפלים אלו נקראים הילרים. מטפלים אלו מאמינים כי העולם עשוי מתדרים, מרטטים ולכל אדם ולכל דבר ביקום יש את התדר שלו. לדוגמא – אהבה היא תדר מסוים, פחד הוא תדר מסוים, אדמה, שמיים, מים, צמחיה וגם לגוף האדם יש תדר שעליו ניתן לשלוט מרחוק. למעשה, המטפל יכול לגשת לתדרים אלו שקיימים מראש ולרפא את האדם גם אם הוא לא בקרבת מקום שלו.

מטפלים בהילינג, חייבתים להיות אנשים רוחניים אשר עובדים עם קשר רחבה של שיטות ואמצעים כמו: רייקי, צבעים, תקשור, קריסטלים, אמון, אהבה, אנרגיית השמש והירח, אנרגיית צמחים ולמעשה כל סוג אנרגיה שהם מאמנים בה.