אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

מדרגות מוזאיקה


בעלי מקצוע מומלצים

עולם עיצוב הבית, ללא ספק מאתגר ומציב עבור בעלי בתים אשר נמצאים במהלך שיפוץ או תכנון בית חדש בפני דילמות רבות. אחת הדילמות העיקריות בבתי פנטהאוז או בתים פרטיים, הוא עניין עיצוב חדר המדרגות. אם נביט לרגע לאופציות הרבות נראה כי יש לא מעט ובניהן: בניית מדרגות מעץ, מפרקט, משיש, בטון, מוזאיקה, אבנים וחיפויים שונים. אם ברצונכם מראה מדרגות יוקרתי שונה מהסטנדרט המקובל, מדרגות מוזאיקה, הם הבחירה הנכונה.

ראשית, נציין כי חומר המוזאיקה הינו חומר חזק ויציב ולבל נשכח את המראה המיוחד שהוא מקנה לאווירה הכוללת של הבית. לחומר מוזאיקה יש יתרונות רבים וזאת מעבר למראה היוקרתי שלו שממנו לא ניתן להתעלם כלל וכלל.

בואו נראה את יתרונות  מדרגות המוזאיקה על פני מדרגות מחומרים שונים:

מדובר בחומר חוזק המתבטא בצפיפות החומר ובאטימותו, מדרגות אלו הינן עמידות ביותר בפני שחיקה והחלקה, בשיש ביחס לחומר המוזאיקה יש עורקים וחמרה, כך שעם הזמן והניקיונות החמרה נשטפת, דבר הגורם לסדקים בשיש מה שאינו קיים במוזאיקה, הוא אינו מחליק ביחס לחומרים אחרים, מדרגת המוזאיקה הינן יציבות חזקות יותר ממתכת, גם בזכות היותן משולבות ברזל מזוין וחזק, מדרגות המוזאיקה הינן טרומיות, מלוטשות ומעובדות בקפידה, כך שאינן גורמות לאבק וללכלוך בעת הרכבתן על ידי בעל מקצוע, חזית המדרגה הינה בת 8 ס"מ, דבר אשר מקנה לה יציבות רבה יותר מכל חומר אחר.