אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

מדפסת משולבת


עולם המדפסות ומכונות הצילום שינה את פניו, וכיום ניתן למצוא מגוון רב של סוגי מדפסות משולבות אשר יכולות לעשות לכם סדר במשרד או בבית ולחסוך לכם מקום רב. אם בעבר היינו משתמשים בפקס, מכונת צילום, סורק ומדפסת, כיום תוכלו למצוא מגוון סוגי מדפסות משולבות שונות. כדי להחליט מה מתאים למשרד שלכם, מה יותר חשוב לכם או באיזו פונקציה תשתמשו יותר, אם זה בסריקה, צילום או בפקס , יש לבחור את סוג המדפסת שאתם רוצים.

מה חשוב לשים לב לפני שרוכשים מדפסת משולבת?

שימו לב למבנה המדפסת–  בחרו במדפסת שיכולה לסרוק, להדפיס או לשלוח מספר רב של עמודים, כך שלא תהיו מוגבלים לשלוח רק דף אחד. מעבר לכך, מומלץ לבחור במדפסות המכילות מזין מסמכים אוטומטי במידה ואתם מעוניינים לצלם או להדפיס מספר מסמכים ברצף. בדקו את רזולוציה הסריקה – ככל שהרזולוציה נמוכה יותר, כל הסקירה תהיה יותר מהירה ותוכלו לשלוח בקלות את המסמך למייל שלכם.

צבע – חשוב לבחור במדפסת משולבת צבעונית לצורך הדפסה צבעונית וגם סריקה צבעונית, כמו כן שימו לב למספר הגוונים שהמכונה מספקת במידה והצבע חשוב לכם. זיכרון מורחב בפקס מאפשר לכם לאחסן מסמכים נכנסים גם כאשר אין נייר, אך ברגע שתמלאו המסמך יודפס. בכל מקרה רכשו רק מדפסת של חברה מובילה וכזאת שקלה לתפעול, כך שעובדי המשרד ישתמשו בה בקלות רבה.