אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

מארז שוקולד, יין ופרחים


משלוחי פרחים

אין כמו להביע אהבה לאדם אהוב על ידי משלוח מארז מפנק עד לפתח ביתו או עבודתו. ההרגשה הקסומה של משלוח פרחים והחיוך הראשוני, שווים את הכל. פרחים נועדו על מנת להביע אהבה וחיבה לאדום קרוב או אהוב וניתן להעניק אותם בכל אירוע מיוחד או סתם כך ביום שישי טרם כניסת השבת. את הפרחים ניתן להעניק במגוון אירועים מיוחדים, אם זה להבעת תודה לאדם קרוב, לימי הולדת, יום נישואין, לרגל פתיחת משרד, לקידום בתפקיד, להולדת בן או בת, ליום האהבה, בחגים שמחים ובכלל לכל אירוע מיוחד.

תוספת קסומה למשלוח הפרחים

מארזי הפרחים, כיום הם לא אותם מארזים שהיו בעבר, כיום ניתן להוסיף מגוון רב של מתנות שישדרגו לכם באורך פלא את הפרחים כמו – להוסיף מארז שוקולדים, מארז יין יוקרתי הכולל פותחן וכוסות, מארז קוסמטיקה מפנק של חברות מוכרות, בשמים יוקרתיים, הוספת בלונים מיוחדים או כל מתנה אחרת שתרצו. למעשה, את המארזים הללו תוכלו להרכיב באופן עצמאי, אך כמובן בטוב טעם.

כיום אין צורך כלל וכלל לצאת מהבית על מנת לרכוש מארז פרחים ואפילו לא להתקשר. יש מגוון חנויות אשר מציעות אתרי אינטרנט ידידותיים דרכם תוכלו להזמין כל מארז שתרצו עם כל התוספות ופשוט להקליד את הכתובת ושליח יצא להביא במקומם את המארז המפנק.