אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

חשיבות אילוף הגור


הכנסת גור כלבים הביתה, היא ללא ספק אחריות רבה אשר טומנת בחובה חינוך מאסיבי כבר בהיות הכלב גור. אך מה קורה עם כל הניסיונות לאלפו אינם צלחו והגור המתוק עדין עושה צרכים בבית ונושך רהיטים וחפצים? דקה לפני שאתם מרימים ידיים מהגור המתוק, תמיד כדאי לדעת שיש מאלף כלבים מוסמך שיוכל לתת לכם את המענה הדרוש ולאלף את הגור המתוק שלא יהווה עבורכם מטרד, אלה תוכלו ליהנות ממנו כמה שיותר.

מהו אילוף כלבים ועד כמה הוא חשוב?

את הכלב מומלץ לאלף כבר בהיותו גור, מכיוון שהוא רך ועדין יכול לקלוט מהר יותר את חוקי הבית ולא יפתח הרגלים אחרים. כיום, יש לא מעט אנשים שמאמצים כלבים מעמותות שונות ולא תמיד ניתן לדעת מהו ההיסטוריה של הכלב, האם התעללו בו והאם הזניחו אותו במשך חייו. לכן, בכל בעיה הקשורה לאילוף, מאלף כלבים מקצועי יוכל לתת לכם את המענה הטוב ביותר.

אילוף כלבים הוא למעשה חינוך של הכלב בכל שהוא יבין את הדרישות הבסיסיות כמו – שהוא ישמע ויציית לקול בעליו, שלא יעשה צרכים בבית, שלא ינבח ללא סיבה וודאי שלא יתקוף כלבים אחרים או אנשים. חינוך זה, יכול לבוא לידי ביטוי אך ורק כאשר יש זמן איכות במסגרת חינוכית וטיפולית אצל מאלף מוסמך שיקנה לו את הדרישות הבסיסיות.