אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה

לכידת נחשים


לוכד נחשים הוא בעל מקצוע לכל דבר אשר מתמחה בתחום זה ומספק מגוון שירותים הקשורים ללכידת נחשים וגם פעולות למניעת הופעתם בסמוך לאזור מגורים.  לוכד נחשים מקצוען אשר מכיר היטב את התחום ידע היכן מסתתרים הנחשים, שהרי הם חמקמקים ולא תמיד ניתן לאתר אותם בקלות בעיקר אחרי שהבחנתם בהם. בעל מקצוע זה יוכל לאתר את הנחשים במקומות שונים, אם זה בבנייני מגורים, בתים פרטיים, מפעלים, או במשרדים ובמוסדות שונים. חשוב לציין כי לכידת נחשים, היא לא עניין של מה בכך, לעתים היא יכולה להיות משימה לא פשוטה אשר דורשת מקצועיות רבה בתחום.

מה חשוב לדעת לפני שמזמינים לוכד נחשים?

ראשית חשוב לדעת כי נחשים הם חמקמקים, כך שהם יכולים להעלם מהזירה במהירות רבה. לכן, חשוב לוודא כי לוכד הנחשים זמין להגיע כמה שיותר מהר לזירה, חשוב לוודאי כי הוא בעל ניסיון רב בתחום זה, חשוב לבדוק את התעריף מראש, כאשר התעריף נקבע לרוב על פי שטח האזור שעל הלוכד לסרוק ובמרחק הגעתו, חשוב לבדוק אם הוא מציע גם "הדברה" מקומית מפני חדירה חוזרת של נחשים ובכלל כל דבר החשוב לכם.

בכל מקרה, אל תנסו להתעמת עם הנחש ובמידה ומישהו הוכש מהנחש, חשוב לפנות אותו כמה שיותר מהר לבית החולים ולהרחיק ילדים קטנים מהאזור עד להגעתו של הלוכד.

כלי נגישות