אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

כמה עולה לשלוח כסף לחו"ל?


העברת כספים לחו"ל היא פעולה די פופולרית, הרי לא מעט חברות עובדות עם חו"ל וזקוקות באופן קבוע להעביר כספים, או כאשר מדובר בעובדים זרים שמעוניינים להעביר כספים לבני משפחותיהם המתגוררים בחו"ל או אנשים רגילים שמעוניינים להעביר כספים למשפחותיהם השוהים בחו"ל. כניסת האינטרנט והתפתחות עולם הדיגיטל תרמו רבות לתחרות ההעברה כספים לחו"ל וכיום ניתן להעביר כסף גם בלא להזדקק כלל לחשבון בנק בחו"ל. את הכסף יוכל לקבל המוטב בחו"ל ברוב המקרים גם דקות ספורות לאחר העברה וזאת דרך הדואר וגופים רשמיים אשר מבצעים זאת. לאור הביקוש הרב של שירות זה, נראה כי התחרות בשוק גבוהה ומחירי העמלות משתנים מחברה לחברה, כך שיש צורך לבחון היטב את מחירי העמלות טרם ניגשים לעבוד עם גוף מסוים.

הפרשים הניכרים בגין פערי העמלות נמצאו גם בעמלות שגובים הבנקים השונים, כלומר בין בנקים שונים, כך  שייתכן שעובדה זו היא חלק מהתוצאות של הרפורמה בתחום הבנקים שיכולה לשנות את עמלו אלו לטובת הגברת התחרות בשוק.

אם כן, במידה והנכם מבצעים העברות כספים לחו"ל בתדירות גבוהה, בהחלט ניתן לבדוק בין האופציות השונות. מהן האופציות הפופולריות להעברות כספים? כיום ניתן להעביר כספים לחו"ל דרך הדואר, דרך חברות פרטיות שמציעות את שירות זה, דרך הסלולר, חברות האשראי וכמובן גם דרך הבנקים השונים.