אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

כיצד מבצעים התקנת תריסים וחלונות?


רשתות נגד יתושים

התקנת תריסים וחלונות מיועדים לאנשים שרוצים לרענן את ביתם או לאנשים בתהליכי שיפוץ בית או בנייתו מחדש. בתחום התריסים והחלונות, נראה כי יש לא מעט אופציות עיצוביות, אך לאור העובדה כי התחום הולך ומתפתח בקצב מסחרר, תוכלו למצוא מגוון רב של עיצובים אשר יעשירו את ביתכם מבחינה עיצובית, גם כלפי פנים וגם כלפי חוץ. את החלונות והתריסים, כדאי לבחור בצורה נכונה, כזאת שתתאים בקפידה לאופי ועיצוב הבית, כך הם יראו כחלק מהנוף הכולל של ביתכם.

את התקנת התריס מבצעים בעלי מקצוע, אך ברוב המקרים חברות המציעות תריסים וחלונות, מספקות גם את הרכבתם בצורה מקצועית, אך כמובן שתוכלו גם להיעזר בשיפוצניקים המומחים בהרכבתם בצורה מקצועית.

התקנת תריסים וחלונות

אפשריות התקנה התריסים והחלונות הן רבות וכמובן שכל חלון ותריס מורכב באופן שונה לחלוטין, אם זה תריס חשמלי, יש לקדוח בצורה מסוימת על מנת לאחסן את התריס כאשר הוא סגור, או אם מדובר בתריסים נפתחים כמו מניפה ההתקנה שלהם נוחה יותר וכך הלאה. ברוב המקרים מתקינים את התריס מהחלק הפנימי של הבית, אך ישנם מקרים בהם לא ניתן ויש צורך להתקינם מהחלק החיצוני של המבנה וזאת מבצעים על ידי חבלי סנפלינג או על ידי במות הרמה שמרימות את העובדים מעלה לביצוע העבודה.