אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

כיצד להתאים שמלת כלה


שמלות כלה

רונית ויוסי חברים כבר מבית-הספר התיכון, אבל רק אחרי הצבא נפגשו שוב. נפגשו, התאהבו, נכנסו לגור ביחד, ואחרי שנתיים של חיים משותפים הגיע הרגע המיוחל: יוסי כרע ברך והוציא מכיסו את הטבעת…

רונית, הכלה-לעתיד, קורנת מאושר. אבל מה, עכשיו מתחילות הדאגות: אולם, תאריך, תפריט, הזמנות, צלם, די-ג'יי, התרוצצות וטרחה בלי סוף. והדאגה העיקרית – שמלת כלה. המבחר עשיר ומרשים, והמחירים: בשמים.

אז איך תשיג רונית את שמלת הכלה שתחמיא לה ביותר, שתקצור מחמאות ותעלה מחיר סביר?

כמו כל כלה רונית רוצה להיות מיוחדת, זה הערב המיוחד בחייה, והיא רוצה להיראות הכי יפה שאפשר. אבל מה, לרונית שלנו יש בעיה. היא מה שקוראים "אישה גדולה", גדולה בכל המובנים… למצוא את שמלת הכלולות המושלמת זו לא משימה קלה, וכשאת כלה גדולה, גם המשימה הופכת להיות גדולה.

אל ייאוש, רונית. באתרי אינטרנט רבים תמצאי שאת לא היחידה. גם לכלות גדולות יש מבחר גדול של סלונים לכלות, תופרות ומעצבים המתמחים בשמלות כלות בכלל ובמידות גדולות בפרט. אלה יתאימו לך את השמלה שתחמיא לגזרתך ולאופייך.

שמלת הכלה הקלאסית היא בדרך כלל רחבה ועשירה בעיטורים, כלות רבות אוהבות את המראה הנפוח ואת אינספור השכבות שמעטרות את השמלה, אבל לך רונית זה לא יתאים. את לא רוצה להיראות כמו עוגת קצפת? אינך רוצה שמלה נפוחה מלאה סלסולי תחרה? ומצד שני, את גם לא רוצה להדק את גופך במחוך צמוד שיפריע לך לרקוד כדי שתצליחי להידחק לתוך שמלה צרה? את צודקת. המבחר העצום בשוק יאפשר לך שלא להיראות כמו כל הכלות האחרות. את תבחרי שמלה שתעשה אותך מקורית ומיוחדת. בערב הגדול בחייך.

את תהיי הכלה היפה ביותר שאת רוצה ויכולה להיות.