אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

כיצד לבחור שער חשמלי


שערים חשמליים

היות והמגוון של שערים חשמליים הוא גדול, ניסינו לעשות עבורכם סדר, ולקבוע קריטריונים על פיהם תעשה הבחירה הראשונית של סוג השער החשמלי ושל בעל המקצוע שיתקין אותו עבורכם.
מה היא מטרת השער האוטומטי?

האם יש צורך לחסום רכבים בלבד או גם הולכי רגל?

אם יש צורך לחסום גם הולכי רגל ולא רק רכבים, הטוב ביותר הוא להשתמש בשער חשמלי נגרר. שער שכזה נע על מסילה, ובניגוד לשער קונזולי , אין רווח בין השער ובין הרצפה, דרכו יכולים לעבור הולכי רגל חצופים בקלות יחסית. גם שערי כנף המהווים המשך לגדר ימנעו מעבר של הולכי רגל. כמובן שבמחסום זרוע ישתמשו רק במקום שאין צורך בבקרה של הולכי רגל.

מה הם התנאים הסביבתיים במקום בו יותקן השער?

לפני בחירה והזמנת שער חשמלי חשוב מאד להתייחס לגודל המקום ולחללים הקיימים או שאינם קיימים במקום. שער כנף לדוגמא דורש חלל מלפני השער שיאפשר פתיחתו. שער נגרר דורש חלל לצד השער אליו יזוז השער בזמן פתיחתו. במקומות צפופים יחסית בהם אין מקום לפתיחת השער כלפי פנים, חוץ או לצדדים יש צורך להשתמש במחסום זרוע, הדורש פחות מקום ומתאים לכן למקומות קטנים יותר כמו מגרשי חניה. כמו כן חשוב לבדוק מה הוא המשטח שמתחת לשער. במידה ומדובר במשטח שאיננו ישר עדיף להשתמש בשער קונזולי שאיננו נע על מסילה ולכן איננו תלוי בקרקע, ואפשר להציבו גם על דרך כורכר.

מה תדירות הכניסה והיציאה של רכבים?

דבר נוסף שיש לבחון הוא תדירות הכניסה והיציאה של כלי הרכב. במקומות ציבוריים גדולים כמו בתי חולים או חניות שליד מקומות ציבוריים ישנה תדירות גבוהה יחסית של כניסת רכבים לכן יש צורך בשערים הנסגרים ונפתחים מהר יחסית, כמו מחסום זרוע, ולא כדאי להשתמש במחסום נגרר או קונזולי הנפתחים ונסגרים לאט, מה שיכול לגרום להמתנה ארוכה מהנחוץ לרכבים הבאים למקום, לעומס ולפקקים.

את מי נבחר להתקנת השער?

בעל מקצוע טוב יעזור לכם להחליט מה גודל השער הדרוש לכם והיכן למקם אותו.
בעל מקצוע טוב ידאג לחומרים מתאימים, להתקנה בטיחותית ולרמה גבוהה.
בעל מקצוע טוב ידאג לספק לכם אחריות למוצר ולפעול לפי תו תקן.
בעל מקצוע טוב יפנה אתכם לשלל הסגנונות והחומרים הקיימים בשוק

כגון: פיתוחים ועיטורים מפרזול, חלונות מעוטרים המשולבים בשער ועוד – לשם התקנת השער החשמלי המוצלח ביותר.