אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה

כיצד לבחור שירות גרירה וחילוץ


גרר - שירותי גרירה

כאשר נמצאים בדרכים יכולים לקרות כל מיני תאונות או תקלות כגון פנצ'ר בגלגל, המצבר מת, הרכב החליק לתוך תעלה, נגמר לו הדלק או שמא נפגע קלות. כאשר עומדים מול מצבים כאלו, הדבר הראשון שעולה בראש הוא כמובן לצאת מהם ואין דרך טובה יותר מאשר להרים את הטלפון וליצור קשר עם שירות גרירה וחילוץ.

בטרם בחירת שירות גרירה וחילוץ, יש לוודא כמה דברים בנוגע לבית העסק. קודם כל, העלות לגרירה ואת טווח השירות הניתן לגרירת הרכב. כמו כן, מומלץ לבדוק אם נדרש תשלום במקום או דרך חברת הביטוח – ובמקרה זה, יש לא מעט בתי עסק אשר יסייעו בתהליך מילוי המסמכים הנדרשים על ידי חברות הביטוח. דבר נוסף שיש לבדוק הוא הזמן – בתוך כמה זמן שירות גרירה וחילוץ יגיע אליך מרגע הקריאה.

יש לא מעט נותני שירות המספקים שירותים נוספים מעבר לשירותי הגרירה אשר כדאי לקחת בחשבון בבחירת ספק שירות גרירה וחילוץ. מומלץ לאתר עסק המספק שירות סיוע בכבישים מסביב לשעון, שבעה ימים בשבוע. שירותים נוספים אשר מומלץ לשים עין עליהם הם: החלפת צמיגים, התנעת הרכב, תדלוק, פריצה לרכב ועוד.

חיוני ביותר לבטחון האישי שלך ושל הרכב שלך לערוך סקר שוק לגבי מספר נותני שירות גרירה וחילוץ בטרם יצירת הקשר עמם. הפניות והמלצות מחברים ומשפחה, במיוחד עבור נותני שירות מהם כדאי להימנע, הן דרך מעולה לאמוד את רמת השירות והמקצועיות של ספקי שירות גרירה וחילוץ. מומלץ לא לחכות לרגע האחרון בו למעשה נדרשת פעולת גרירה וחילוץ לרכב על מנת לחפש ספק שירות מתאים, שכן זה עלול להיות מאוחר מדי וכמובן – יקר מדי.

כלי נגישות