אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

כיצד לבחור קוסם?


קוסם

בין אם אתה מעוניין להזמין קוסם כדי לשעשע את האורחים בחתונה, אירוע עסקי או מסיבת יום הולדת, הנה מספר קווים מנחים לבחירת הקוסם הטוב ביותר באופן המהיר והיעיל ביותר. רשת האינטרנט הוא המקום הטוב ביותר לחיפוש קוסמים. תוכל למצוא קוסמים בשפע גם דרך המלצות של חברים, בעיתונים ומקומונים שונים וכמובן, בספר הטלפונים הצהוב, אך אין דרך טובה יותר לאתר קוסמים באינטרנט ולקרוא אודותם ברשת. פשוט הקש במנוע החיפוש האהוב עליך את הביטויים קוסם או קוסמים ותקבל רשימה עצומה של עשרות אלפי אנשי מקצוע ומקורות מידע בתחום.

ערוך רשימה קצרה של קוסמים וצור עמם קשר טלפונית, במייל או בפקס וחפש עובדות אודותם, כגון ההכשרה שלו והניסיון שלו בהופעות באירועים מהסוג שאתה מתכנן. ככל שיש לו יותר ניסיון והכשרה, הכישורים והמיומנויות שלו יהיו באיכות גבוהה יותר בביצוע אשליות וקסמים מאשר קוסם חובבן. אל תסתמך על הדברים שלו בלבד ובקש לראות תיק עבודות, בין אם באמצעות סרטוני וידאו או תמונות.

אחרי שבחרת את הקוסם המועדף עליך, בקש לראות אותו בפעולה, בין אם מספר דוגמאות אצלו במשרד או באחד האירועים שם הוא מופיע. שים לב לטון הדיבור שלו, למחוות הגוף ולאופן בו הוא מציג את הקסמים שלו. כל אלו בעלי משמעות עצומה בהופעות קוסמים ומשפיעים רבות על הקהל. לאחר שהתרשמת מהקוסם, זה העת לדון עמו לגבי המחיר ולפרט את כל פרטי העסקה בחוזה בכתב. על החוזה לכלול את שעת הגעתו של הקוסם לאירוע, מספר הקסמים והאשליות אשר יבוצעו במהלך ההופעה ושעת היציאה שלו ובנוסף, סעיף פיצויים בגין איחור של הקוסם לאירוע. כמו כן, פרטים לגבי אביזרי קסמים, ציוד תאורה ותנאי התשלום.