אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

כיצד לבחור צלם?


צילום אירועים גדולים

צלמים לאירועים לא חסרים. רובם צלמים מוכשרים ובעלי ניסיון. אבל אנחנו מחפשים את הצלם הטוב ביותר, את הצלם המושלם, וזה כבר סיפור אחר.

הרי כמה עצות:

♦ אף פעם אל תבחרו צלם בלי להיפגש אתו קודם. כמו בבחירת מורה לילדכם כך גם כאן לא די בהמלצות שקיבלתם מאחרים; חשובה ההתרשמות האישית.

♦ לפני שאתם "סוגרים", עם הצלם בקשו לראות עבודות קודמות, אלבום צילומים או סרטוני וידיאו שהכין לאירועים אחרים. לצלם בעל ניסיון אמור להיות תיק עבודות עב-כרס.

♦ ייתכן גם שלפניכם צלם מצוין, אבל הוא לא מדבר בשפה שלכם. כמו שאומרים, הוא לא בראש שלכם.תוכלו לומר לו בעדינות כי התרשמתם מעבודתו, אבל לכם היא לא מתאימה.

♦ תבררו כל מה שניתן לגבי סוגי המצלמות שבהם הוא משתמש, סוגים של סרטי צילום ועוד. בדקו גם האם הוא משתמש במצלמה אחת בלבד או שהוא יחליף בין מצלמות לפי הצורך במהלך הערב.

♦ לכל מצלמה יש מאפיינים אחרים, לכל סוג יתרונות וחסרונות משלו. בחרו יחד עם הצלם את הסוג המתאים ביותר לאירוע שלכם.

כיצד בעלי המקצוע מתארים את עצמם

ערכנו עבורכם סקירה קטנה בקרב בעלי מקצוע, על מנת לשמוע כיצד הם מציגים את עצמם. כולם כאחד דיברו על הצורך בהקשבה ללקוח, במיומנות ובמקצועיות.
א. מכפר סבא מעיד על עצמו שהוא ותיק במקצוע ובעל ניסיון רב;
ל- ד. מיקנעם יש סטודיו לצילום אמנותי והוא מזמין אתכם לבוא ולהתרשם ממלאכת כפיו;
ל. מתל-אביב סבור כי צילום האירוע בצורה מקצועית ונכונה חיוני להצלחת האירוע.

כל אלה הן תכונות חשובות שיש לחפש ולמצוא אצל הצלם שתזמינו. אך יותר מכולם הרשימו אותי דבריו של ג. מכרמיאל: ג. שואף לכך שכעבור שנים, כאשר תשבו עם ילדיכם או נכדיכם, תצפו בסרט או תתבוננו בתמונות, תוכלו לחוות מחדש את מה שהרגשתם ביום הזה. ואם ברצונכם לדעת היכן ניתן למצוא את הצלם הטוב ביותר, לשם כך תוכלו להיעזר באתר שלנו, 2144, שיציג לפניכם רשימה מלאה של העלי מקצוע מובחרים.