אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

כיצד לבחור עו"ד פלילי


חיפוש פשוט במנועי החיפוש יניב לך רשימת תוצאות ארוכה ביותר של עורכי דין פליליים. תוכל אף להגביל את החיפוש ולהוסיף את עיר מגוריך, ולבדוק את הרקע של כל אחד מהם ברשת האינטרנט. אם המטרה שלך היא למצוא עורך דין פלילי טוב, הנה מספר דברים חשובים שכדאי לך לקחת בחשבון ולבדוק עבור כל אחד מהמועמדים שאתה שוקל לעבוד עמם:

תעודת הסמכה

זהו הדבר הראשון שעליך לבדוק. לכל עורך דין פלילי מקצועי תהיה תעודת הסמכה ממוסגרת ותלויה על אחד הקירות במשרד ולא ניתן יהיה לפספס זאת. באמצעות התעודה תוכל לבדוק היכן למד ומתי סיים את לימודיו.

קשר ישיר למשרד עו"ד נחשב

היתרון בבחירת עורך דין פלילי המקושר למשרד עורכי דין מכובד ובעל מוניטין הוא בגיבוי שאתה מקבל מכלל המשרד. יהיה לך יותר מאיש קשר אחד ובעת חרום, אתה תמיד תמצא מישהו שיאתר את עורך הדין שלך עבורך.

ניסיון

שנות הניסיון של עורך דין פלילי הינן משמעותיות ביותר במשפט הפלילי. עם הניסיון בא הידע, ועם הידע מגיעים דברים נוספים כגון קריאת המחשבות של העדים, השופט ואף של עורך הדין מטעם הצד השני.

המלצות טובות

תמיד טוב שיהיו לך לפחות שתי המלצות בנוגע לעורך דין הפלילי, בין אם מלקוחות עבר של עורך הדין או מהסביבה הקרובה לך, שכן המלצה טובה מהווה סממן לעורך דין מקצועי ומהימן. כמובן, ישנם גורמים נוספים שיש לבדוק ותמיד תוכל להוסיף אותם לרשימה הזו, אבל בתור התחלה, ארבעת הגורמים הללו הינם טובים בהחלט. השורה התחתונה ברורה – אם אתה רוצה עורך דין פלילי טוב לניהול התיק שלך, עליך להיות מוכן להשקיע קצת זמן ומאמץ בלאתר אותו.