אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

כיצד לבחור מתקין סורגים


סורגים

לא כל אדם עם תיבת כלי עבודה יכול להיות מתקין סורגים, ולא כל הצעת מחיר זולה תהיה טובה ומתאימה. על כן, אם אתם רוצים סורגים בטוחים ואיכותיים, כאלה שתוכלו לסמוך עליהם בהגנה על ביתכם, חשוב ביותר לבחור מתקין סורגים מקצועי ומיומן, אחראי ובעל ניסיון.
בחירה נכונה של מתקין הסורגים, כמו כל בחירת בעל מקצוע, יכולה לעשות את ההבדל בין עבודה טובה, שתתן לנו את מלוא התמורה לכספנו (ומדובר בהשקעה לא קטנה), לבין תסכול ואכזבה מן הסורגים שהתקנו.
תו התקן הקיים עבור התקנת סורגים במדינת ישראל איננו מחייב, אלא הוא בגדר המלצה בלבד. מצב זה מחייב אותנו לכפל זהירות וערנות בבחירת המתקין.

מה ניתן לעשות?
יש לחקור ולדרוש.
חכמינו אמרו: אין הביישן למד. אל תתביישו לבקש מהמתקין המלצות מאנשים שלמענם עבד; בקשו ממנו לספר לכם על עבודתו, ולהראות תמונות של עבודות קודמות שלו, ואל תתביישו ליצור קשר עם לקוחותיו הקודמים, ולשמוע את דעתם על עבודתו; שירות 2144 כבר עשה מלאכה זו עבורכם והמתקין שתזמינו באמצעות המערכת יהיה מתקין מיומן המומלץ על-ידי הלקוחות והזמין עבורכם בכל עת.

התכונות הדרושות למתקין טוב
אנחנו מחפשים מתקין בעל ניסיון, עם המלצות טובות ועם היסטוריה של עבודות בשטח. המתקין הטוב צריך להיות מסוגל להציע מבחר גדול של סוגי סורגים, בחומרים ובעיצובים המתאימים לכם. עליו להיות אחראי ולעמוד בלוח הזמנים המובטח. ובעיקר, עליו לבצע את ההתקנה באופן הטוב ביותר.
אל תשכחו, כי לאחר שהסוגר הותקן שוב לא ניתן להסירו, וסוגר שהותקן שלא כראוי עלול
להוות בכייה לדורות.