אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

כיצד לבחור מערכות אינטרקום כריזה ואזעקות


התקנת אינטרקום - תיקון אינטרקום

בין אם אתה בונה בית או נכנס לדירה קיימת, אין דבר חשוב יותר מאשר להבטיח את שלומם וביטחונם של דיירי הבית. העינית שעל הדלת אינה מספיקה לזיהוי האנשים העומדים מחוץ לביתך ומבקשים להיכנס ונעילת דלת הכניסה כבר לא מהווה מחסום בפני פורצים באישון הלילה. הפתרון: התקנת מערכת אינטרקום כריזה ואזעקות כחלק ממערכת אבטחה ביתית אשר תכלול מצלמות אבטחה וחיישני תנועה ושבר. הנה מה שעליך לקחת בחשבון על מנת לבחור מערכת אבטחה מתאימה לביתך:

הצרכים שלך

לא כל מערכות האינטרקום כריזה ואזעקות הקיימות במשק דומות אחת לשנייה. ניתן להתאים, לשנות ולשדרג מערכות בסיסיות על פי הצורך. אז השקע מעט זמן למחשבה בנוגע למה שאתה ובני משפחתך צריכים מהמערכת. האם אתם מעוניינים במערכת אינטרקום פנימית או מרכזיות טלפון? מה לגבי התקנת מצלמות אבטחה למעקב ותיעוד הנכנסים ויוצאים מהנכס?

אלחוטי או חוטי?

מערכות אינטרקום כריזה ואזעקות קיימות למעשה בשתי גרסאות עיקריות. הראשונה, הינה המערכת החוטית, המתלבשת על מערכת כבלי התקשורת הקיימת בביתך. במידה ואין זה קיים ואין מדובר בבית הנמצא בתהליך בנייה, יהיה צורך לשבור לא מעט קירות ותקרות על מנת להתקין את המערכת, דבר המייקר משמעותית את העלויות של ההתקנה. השנייה היא המערכת האלחוטית, אשר אמנם יקרה יותר מהמערכת החוטית אך לעומתה פשוטה וידידותית יותר להתקנה ולשימוש.

התקציב

כמו בכל דבר בחיים, התקציב שלך ייקבע למעשה את רמת האיכות, המותג והמאפיינים המיוחדים של המערכת. ככל שהתקציב שלך יהיה גבוה יותר, תוכל לבחור במערכת משודרגת ומשוכללת יותר. לא משנה מהו התקציב שלך, חשוב לקבוע אותו מראש על מנת לא ליצור מצב של חריגה או פשיטת רגל.