אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

כיצד לבחור וטרינר?


על הוטרינר להיות החבר הכי טוב של חיית המחמד שלך. ככל הנראה, הצעד החכם ביותר שתעשה הוא לבחור וטרינר לפני אימוץ/רכישת חיית מחמד, שכן הוא יכול לסייע לך לבחור את בעל החיים המתאים ביותר לאישיות, שעות העבודה וסגנון החיים שלך. בכל אופן, הזמן הגרוע ביותר למציאת וטרינר הוא במקרה חירום, כך שכדאי לעשות זאת מבעוד מועד ובחוכמה.

הדרך הטובה ביותר לבחור וטרינר היא לשאול את האנשים הקרובים אליך, בין אם קרובי משפחה, חברים או עמיתים לעבודה, על מנת להבטיח את קבלת הטיפול המסור לחיית המחמד שלך כפי שהם מקבלים. כמו כן, ניתן למצוא וטרינרים דרך איגוד הרופאים הוטרינרים, חנויות לממכר ציוד לבעלי חיים, אינטרנט, בתי מחסה ומלוניות לכלבים, דפי זהב, עיתונים ועוד.

הימנע מלבחור את הוטרינר הראשון שתתקל בו וערוך סקירה בין כמה וטרינרים שונים בסביבת המגורים שלך. בסקירה יש לשאול את השאלות החשובות לגבי הניסיון המקצועי של הוטרינר, השירותים השונים בקליניקה ועלויות. מבחינת הניסיון, חשוב לבדוק גם את הניסיון וההכשרה של העובדים במקום, שכן בדרך כלל פעולות מינוריות כגון חבישת פצעים וחיסונים מבוצעים על ידי הסייעים של הוטרינר ומומלץ לבחון את רמת התקשורת בינם לבין בעלי החיים המטופלים במקום.

המחיר המשתנה בין הקליניקות השונות אינו מצביע על רמת היכולת של הוטרינר והצוות שלו, אלא על השוני בהוצאות של כל קליניקה. מומלץ לבחון תוכניות תשלומים אפשריות בכל קליניקה במידה ויש קושי פיננסי או אם חיית המחמד שלך תצטרך טיפול יקר בעתיד.

בטח באינסטינקטים שלך. מציאת הוטרינר המתאים טמונה במידת הכימיה בינו לבין חיית המחמד שלך והבחירה הנכונה היא זו שתעשה את ההבדל העצום בבריאות וברווחה של חיית המחמד שלך.