אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

כיצד בוחרים מורה פרטי למתמטיקה?


בשל חשיבותו הגדולה של מקצוע המתמטיקה, הורים רבים בוחרים להעסיק עבור הילדים שלהם מורה פרטי למתמטיקה. בין אם זה על מנת לשפר את ציוניו, ובין אם על מנת לעזור לו להשתלב במדרג קבוצתי גבוה בבית ספרו.

מתי דרוש לנו מורה למתטיקה?

לעתים יש צורך בשירותיו של המורה למתמטיקה באופן חד-פעמי, כדי להתכונן לבחינת הבגרות, למשל, או באופן שוטף, לתת יד לתלמיד או לתלמידה שאינם מתחברים בקלות למקצוע תובעני זה. שיעורים פרטיים אצל מורה למתמטיקה לא רק ישפרו את הבנתו של התלמיד בתחום זה, אלא היחס האישי אשר יקבל מהמורה, היעדר התחרותיות והלחץ החברתי, יאפשרו לו סביבת לימוד נוחה יותר, אשר ברוב המקרים תביא לשיפור הישגיו הלימודיים במקצוע זה. המורה למתמטיקה ידע לזהות את נקודות החולשה של התלמיד ולסייע לו בחיזוק נקודות אלו.

כיצד לבחור מורה למתמטיקה?

יש דרכים רבות לבחור מורה למתמטיקה. אפשר להתייעץ עם המורה למתמטיקה בבית הספר בו לומד התלמיד, עם מחנכת הכיתה שלו ועם הורים לתלמידים אחרים בכיתתו אשר כבר שכרו מורה למתמטיקה עבור ילדיהם. ואפשר, כמובן, לפנות למנועי החיפוש באינטרנט, כמו זה של 2144, שיסייעו לכם לבחור את המורה הטוב ביותר. בכל מקרה יש לדרוש המלצות מהמורה הפרטי ולוודא כי המורה המיועד אכן מוסמך ומנוסה, ומתאים למתן שיעורי עזר לילדכם.

מי הוא אפוא המורה הטוב ביותר? קודם כול עליו להיות בעל ידע רחב ומקיף במתמטיקה, רצוי בעל תואר אקדמי ראשון, אך לא פחות חשוב מזה שיהיה בעל תכונות כמו סבלנות, הקשבה ואכפתיות. על המורה למתמטיקה להיות קשוב לתלמיד, שלא תמיד יודע להסביר במה בדיוק הוא מתקשה. עליו לעזור לו למצוא את המקומות הטעונים הבנה וחיזוק. גם סטודנט שמעביר שיעורי עזר במתמטיקה יכול להתאים, משום שהוא קרוב בגילו לתלמיד ומכיר את הבעיות מקרוב. חשוב שמורה למתמטיקה ידע להעביר את החומר הנוקשה בצורה מעניינת ובלתי שגרתית, כדי לפתוח את לבו למקצוע קשה אבל מקסים זה.