אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

יום הולדת הישרדות


הפעלות באירועים

חגיגות יום ההולדת לילדים, הם למעשה הפקה שלמה ובה יש לתכנן הכל עד לפרטי פרטים, כדי להעסיק את הילדים ושרק יהיו מרוצים. אחת המשימות המורכבת בעת הפקת יום ההולדת היא – בחירת הפעלה לאירוע, שהרי היא זאת שתופסת נפח גדול באירוע ויכולה להשפיע רבות על הנאתם של הילדים. בשנים האחרונות, נראה כי יום הולדת הישרדות נהפכו לשם ודבר וכל ילד רוצה יום הולדת בסגנון זה בטווח רחב של גילאים. למעשה, הפעלה זאת מבוססת על התכנית הטלוויזיונית – הישרדות, שכבר השיקה כמה עונות מוצלחות, כך שריבוי המשימות בתכנית זאת, היא למעשה יכולה להיות כהפעלה מצוינת לילדים.

מה כולל יום הולדת הישרדות?

הפעילות באירוע משתנה ממפעיל למפעיל, אך כמובן שכלל הפעילות מתבססים על תלבושות מיוחדות הסגנון הישרדות, אם זה בנדנות מיוחדות, ציורים על הפנים על ידי איפור מיוחד, משימות שמאתגרות את הילדים, חלוקה לשבטים וכמובן פרסים שווים לזוכים. למעשה, גולת הכותרת בהפעלות אלו, היא עניין המשימות שיכולה להוות אתגר רב לילדים ולרוב הפעלה זאת מתאימה לילדים בני 4-12 שזהו טווח רחב של גילאים, אך כמובן שעל המפעיל או המפעילה להתאים את המשימות על פי גילאי הילדים שצפויים להגיע לפעילות.

בחגיגת יום הולדת הישרדות, ניתן לעצב את החלל ברוח הפעילות, כך שהילדים יכנסו למשימות ברצינות ויחושו אווירה כיפית. בסיום הפעילות, ניתן לבצע טקס עוגה ולחלק ממתקים ומתנות לילדים.