אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

טעויות נפוצות בבחירת אינסטלטור


אינסטלטור-שרברב

איתור נזילות מים ופתרון תקלות במערכת הצנרת הבייתית כרוכים ברובם בשכירת שירותיו של אינסטלטור מקצועי ומהימן וזאת בשביל להבטיח פתרון מלא של הבעיה והימנעות מחזרתה בעתיד. כאשר אתה ניגש לבחור אינסטלטור, עליך לוודא כי הבחירה שלך תהיה מחושבת ונבונה על מנת למנוע טעויות העלולות להסתכם במאות ואלפי שקלים בעתיד. הנה מספר טעויות נפוצות שעליך לקחת בחשבון ולהימנע מלבצען, כאשר אתה בוחר אינסטלטור:

· אתה בוחר אינסטלטור על פי המחיר
אינסטלטור זול לא תמיד מבטיח שתקבל את השירות הטוב ביותר ויתרה על כך, לטווח הרחוק, אתה עלול לגלות שתשלם על כך ביוקר בגין תקלות חוזרות ונישנות עקב טיפול לקוי.

· אתה לא בודק מה איזור השירות של האינסטלטור
במידה ואתה גר באיזור חיפה, להזמין אינסטלטור בחיפה יהיה זול יותר מלהזמין אינסטלטור מאיזור הצפון. לאינסטלטורים מהאזור שלך קל יותר להגיע ישר אליך ועלות נמוכה יותר. נותן שירות שמגיע מאזור המרוחק ממך כמעט תמיד יוסיף את עלות הנסיעה על לביתך או לעסק שלך. אותו הכלל תקף לגבי כל האזורים בארץ החל מאינסטלטור בנתניה ועד אינסטלטור בירושלים.

· אתה לא מבקש מספיק הצעות מחיר לעבודה
עקב התחרות הקיימת בשוק, עליך לדרוש הצעות מחיר מלפחות שלושה אינסטלטורים, אשר לעתים לא מעטות ייצאו מגדרם כדי לתת לך את ההצעה הטובה ביותר בשביל לזכות בך כלקוח.

· אתה לא דורש אחריות לעבודה של האינסטלטור
ללא אחריות על העבודה של האינסטלטור, אתה ככל הנראה תשלם על כך ביותר במידה והבעיה חוזרת. באמצעות האחריות תוכל לדרוש מהאינסטלטור לחזור ולטפל בבעיה ללא תוספת תשלום מצדך.

· אתה לא מבקש הפניות מהסביבה לגבי אינסטלטור
עליך תמיד לבקש הפניות לאנשי מקצוע, בין אם מקרובי משפחה, חברים או עמיתים לעבודה. אינך רוצה למהר לשכור אינסטלטור רק בשביל לגלות שהוא לא מומלץ כלל בפני האנשים בסביבה שלך.

· אינך יודע מה לחפש באינסטלטור
אם אינך יודע מה אתה צריך מהאינסטלטור שלך, לא תוכל לבחור את האדם הנכון לעבודה. כדי להימנע מכך, ערוך מחקר לגבי הציפיות שלך מהאינסטלטור ומהות הבעיה בצנרת שעמה אתה מתמודד.

אינסטלטורים מומלצים ברחבי הארץ: (בחר באזור הרצוי)
אינסטלטור בחיפה        אינסטלטור בירושלים       אינסטלטור באשדוד     אינסטלטור באשקלון     אינסטלטור בהרצליה    אינסטלטור בראשון לציון     אינסטלטור בתל אביב       אינסטלור בחולון   אינסטלטור בבת ים    אינסטלטור ברחובות    אינסטלטור בנתניה    אינסטלטור ברמת גן     אינסטלטור בפתח תקווה