אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

טכנאי לתשתיות גז


תשתיות גז

טכנאים אשר מתמחים בכל הקשור לתשתיות גז, יכולים לסייע רבות למפעלים ובתים אשר מחזיקים בגז טבעי, אם זה לצורך הוספת נקודות, בניית תשתיות במבנים חדשים, ביקורות שנתיות לבדיקת בטיחות התשתיות, במקרים של תקלות ודליפות גז ועוד.

תשתיות גז לבית

תכנון תשתיות גז ביתי, הוא לא עניין של מה בכך, הוא דורש ידע רב ותכנון מעמיק על ידי בעל מקצוע מומחה. טכנאי גז אשר מתמחים בכל הקשור להתקנת תשתיות גז לבית, מחויבים להחזיק ברישיון מיוחד אשר מצביע על הסמכתם בתחומים אלו. את רישיון זה מקבלים טכנאים ממדינת ישראל וגופים רשמיים נוספים לאחר התמקצעות בתחום ועמידה בדרישות החוק. תשתיות גז בונים במבנים חדשים, או כאשר מדובר במבנים ישנים בהם תשתיות הגז אינן תקינות ויש להחליפן על מנת שלא לגרום חלילה לסכנה לדיירי הבית.

תקנים ואישורים

בניית תשתיות גז, מחויבות להתבצע על פי תווי תקן מחמירים ביותר כפי שנקבע בחוק, מאחר ואי התקנתן בצורה מקצועית יכלה להוות סכנה של ממש. בניית התשתיות מתבצעת על ידי תכנון מראש ושרטוטים בסיוע קבלנים וטכנאים מיומנים אשר מתכננים עוד בראשית הבניית את שרטוטים אלו ולאחר מכן הם מבצעים בשטח את ההתקנה.

התקנת תשתיות גז על ידי טכנאי גז מוסמך יכולה להיות פתרון מצוין גם במקרים נוספים, כמו למשל – עבור אנשים אשר משפצים את המטבח בביתם ומעוניינים להחליף את תשתיות הגז לחדשות, לאנשים שרכשו קמינים הפועלים על ידי גז או כל תנורי חימום אשר פועלים על ידי גז, לאנשים אשר רוכשים מחמם מים הפועל באמצעות גז, תאורה ואנרגיה מגז או כל פריט אחר הדורש חיבור לגז הביתי.