אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

טיפים למציאת מורים פרטיים לפיסיקה


פיסיקה הוא תחום מאתגר אשר מושך אליו לא מעט סטודנטים ללמוד את התחום ונראה כי גם בבתי ספר יסודי תלמידים לומדים את יסודות הפיסיקה עוד בעודם רכים. יש לא מעט תלמידים אשר מתקשים בלימודי פיסיקה, הרי הם לימודים מורכבים. מורים בבית הספר אומנם מודעים לכך שמדובר במקצוע קשה, אך עליהם לרוץ עם החומר הנלמד ותלמיד שלא עומד בקצב עלול לפתח פער רציני ביחס לכיתה. לכן, תלמידים רבים נעזרים במורים פרטיים אשר נותנים שיעורים פרטניים לתלמידים אחר הצהריים.

איך בוחרים מורים פרטיים?

בחירת מורים פרטיים לפיסיקה, היא לא עניין של מה בכך ועליכם לשים לב לכמה פרמטרים חשובים בעת הבחירה, גם אם אתם בוחרים מורה פרטי לילדיכם או לסטודנטים המתקשים במכללות ובאוניברסיטאות. בעת בחירת המורה, כדאי לשים לב לפרמטרים הבאים:

בדקו את ניסיון המורה- האם הוא סטודנט בתחום, או מורה לשעבר? אך כמובן שכדאי לבחור באדם המתמחה בתחום ולא במורה שמעביר שיעורים פרטיים באופן כללי.

קבלו המלצות – הכי טוב לקבל המלצות מתלמידים קודמים שלמדו אצל אותו מורה, ולראות אם הם היו מרוצים משיטת הלימוד וההתקדמות בחומר.

בדקו מחירים – בתחום השיעורים הפרטיים, המחיר נקבע על פי ביקוש והיצע והם משתנים ממורה למורה. לכן, בצעו סקר שוק בין כמה מורים, אך אל תתפשרו על מקצועיות כימיה וכל דבר אחר שחשוב לכם.