אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

טיפים למציאת הנדימן אמין


הנדימן - תיקונצ'יק

תהליך איתור הנדימן טוב ואמין אמנם כרוך בלא מעט עבודה, אולם בשורה התחתונה זה משתלם בהחלט. ההנדימן אמור לטפל במגוון משימות בביתך בתיקון נזקים, שיפוץ תנאי מחיה ובאופן כללי הופך את הדברים לטובים ונוחים יותר עבורך ועבור משפחתך.

תוכל למצוא הנדימן במגוון דרכים. חברים, קרובי משפחה ועמיתים לעבודה עשויים להפנות אותך לאיש מקצוע בו הם בוטחים וכמובן, המקור הגדול ביותר לאיתור הנדימן מקצועי ואמין נמצא ברשת האינטרנט, שם ניתן למצוא שפע של אנשי מקצוע וכמובן, שלל ביקורות הגולשים אודות אנשי המקצוע, לחיוב או לשלילה, דרך אינספור פורומים ואתרי המלצות וביקורות. כמו כן, יש עדיין לא מעט אנשי מקצוע אשר מפרסמים את עצמם בלוחות השונים במקומונים ובעיתונים הגדולים.

מהו הצורך שלך?

אם ישנה עבודה ספציפית הדורשת טיפול, עליך לסנן מגוון שירותי הנדימן כדי לקבוע את היכולת שלהם לבצע את העבודה הנדרשת ביעילות. במידה ואתה צריך עזרה מקצועית במגוון עבודות קטנות, עליך למצוא הנדימן רב תכליתי אשר מסוגל לטפל במגוון צרכי תחזוקה ותיקונים ביתיים ולא פחות חשוב מכך, אם הוא יכול או לא להיות זמין לרשותך באופן שוטף ובכל עת כאשר בעיות נוספות יצוצו בעתיד.

זכור לשאול את השאלות החשובות

בדוק את הרשיון ומכתבי ההמלצה שהוא סיפק לך עבור כל שירות שאתה מבקש. בדוק האם יש לו כיסוי מחברת הביטוח הכולל כיסוי צד ג' עבור פועלים שהוא עשוי להעסיק. חקור את המוניטין שלו ודבר עם הלקוחות הקודמים שלו אם אפשר. אל תהסס לבקש ממנו את מספר הרשיון שלו, השמות ופרטי הקשר של הממליצים והפרטים של הביטוח. הנדימן מקצועי ומהימן אמור לצפות לדרישה הזו ולהיות נכון לשתף את המידע.