אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

טיפים לטיפול במזגנים


טכנאי מזגנים - תיקון מזגן

מזגן יכול להיות מוצר לא זול במיוחד, בעיקר כאשר אתה מתכנן לקנות יחידת מיזוג מיני מרכזית ממותג ידוע. מסיבה זאת, חיוני ביותר שתדע כיצד לטפל ולשמור עליו. מזגן איננו דבר הדורש ניקוי יומיומי, אולם חשוב לשמור על נקיונו באופן סדיר על מנת להבטיח יעילות וביצוע מירביים. בכל הקשור לנושא מזגנים תיקון תקלות ובעיות שוטפות על ידי טכנאי מוסמך יכול לעלות לא מעט כסף. הטיפול במזגן מהווה למעשה טיפול מונע כנגד תקלות ושיבושים במערכת, כלומר חסכון עצום בהוצאות שלך. כמו כן, טיפול ושמירה על ניקיון המזגן מאריכה את תוחלת החיים שלו, כלומר לא תצטרך להחליף מזגנים לעתים קרובות – שורה תחתונה: חסכון חסכון חסכון.

טיפ ראשון
דאג לנקות באופן את החלק של המזגן שלך הממוקם מחוץ לביתך. זה נקרא קבל מדחס. נסה לנקות את הלכלוך באמצעות מקל איבוק או מטלית רכה. נקה כל פסולת לכלוך גדולה כגון עלי שלכת, אבנים וכדומה.

טיפ שני
אם אתה מרגיש כי משהו לא עובד כשורה במזגן שלך, כגון נזילה, רעשים חריגים וכדומה, צור קשר באופן מיידי עם טכנאי מזגנים מוסמך או ישירות עם החברה. אל תנסה לטפל בבעיה בעצמך, אחרת אתה עלול להגיע למצב בו תצטרך לשלם הרבה יותר.

טיפ שלישי
קרא היטב את ההוראות למשתמש. עליך לדעת כיצד להשתמש ולנקות כהלכה את המזגן שלך. רק הטיפ הזה יחסוך לך מאות שקלים על תיקונים והחלפה.

טיפ רביעי ואחרון
נצל את השירות המגיע לך דרך תעודת האחריות של המזגן. אם התקלה במזגן מכוסה על ידי האחריות והיא עדיין בתוקף, תוכל להזמין אליך טכנאי מטעם החברה אשר יטפל בבעיה ללא כל עלות נוספת.