אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

טיפים לבחירת מצלמות אבטחה


מצלמות אבטחה - תיקון מצלמות אבטחה

כאשר אתה ניגש לבחור מערכת מצלמות אבטחה, חשוב שתבחר את המערכת המתאימה לצרכים הייחודיים שלך. באמצעות הטיפים הבאים, תוכל לזהות את המאפיינים המיוחדים לך ולהחליט אילו מצלמות מתאימות ביותר למימוש הצרכים שלך. בסופו של דבר, הטיפים יסייעו לך להשקיע את כספך באופן היעיל ביותר ולהשיג את התמורה המלאה לכספך בהשגת מערכת אבטחה שלמה ומושלמת.

צבע או שחור/לבן?
היתרון של מצלמות צבע הוא בזיהוי פרטים חשובים אצל אנשים חשודים כגון צבע שיער או בגדים. לעומת זאת, מצלמות שחור/לבן זולות יותר ומתפקדות טוב יותר בתנאי אור נמוכים.

ראיית לילה
למצלמות צבע סטנדרטיות יש טווח ראיית לילה הנע בין 4.5 ל15 מטרים. מצלמות ייעודיות לראיית לילה הטווח מגיע ל45 מטרים. הגורם העיקרי הקובע את טווח ראיית הלילה הוא מספר נורות לד תת-אדום המצויות במצלמה.

דרישות מינימום עבור איכות תמונה
דרישות איכות התמונה שלך עבור אזורים שונים בשטח שלך עשויות להיות שונות בין אזור לאזור. למצלמות אבטחה לשימוש כללי כגון בכניסה לבית כחלק ממערכת האינטרקום או מעקב בתוך הבית יש מידת רזולוציה הנעה בין 400-420 TVL לאינצ', ואילו מצלמות אבטחה בעלות רזולוציה של מעל TVL480 מספקות איכות תמונה גבוהה יותר המתאימה לצילום לוחות רישוי בחניונים וכדומה.

קווי או אלחוטי
בניגוד להנחה המוטעית, חלק ממצלמות אבטחה אלחוטיות צורכות אנרגיה דרך כבל חשמלי ואילו השאר הפועלות בסוללות, מצריכות את החלפתן לעיתים קרובות. חסרון נוסף הוא באיכות התמונה המתערערת עקב הפרעות קליטה כתוצאה ממרחק בין המצלמה למערכת הקלט. מערכות מצלמות האבטחה הקוויות מחוברות בכבלים המספקים חשמל ותמונה בעת ובעונה אחת. כלומר, כל דרישות האנרגיה מנוהלות מאותו מקום כגון DVR או מסך.