אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

טיפים לבחירת טכנאי טלוויזיה


טכנאי טלוויזיה - תיקון טלוויזיות

בחירת טכנאי טלוויזיות היא לא עניין של מה בכך, הרי לאור הדגמים החדישים בשוק נראה כי יש לא מעט דגמים משוכללים הדורשים ידע מקצועי רב על מנת לתקנם בצורה נכונה ומקצועית. כיום, יש לא מעט נותני שירות בתחום הטלוויזיות, אך כמובן שיש לבחור בבעל מקצוע הטוב ביותר ולא בחאפר או חובבן שיוכל לגרום לכם ליותר נזק מאשר תועלת, וודאי שלא תרצו שאדם חובבן יתקן את הטלוויזיה האישית שלכם.

מה חשוב לדעת לפני שמזמינים טכנאי טלוויזיה וכיצד תוכלו לבצע בחירה נבונה?

ראשית, טרם הזמנת טכנאי, בדקו אם האחריות על הטלוויזיה עדיין בתוקף. שהרי ייתכן שתוכלו לחסוך את מחיר התיקון במידה והיא עדין בתוקף.

לאחר שהטכנאי בדק את הטלוויזיה, עליכם לעשות חושבים אם כדאי לכם  לתקן אותה או לרכוש חדשה, לעיתים התיקון יקר ולא שווה לתקן אותה. לאחר שהטכנאי פתח את הטלוויזיה, הוא יוכל לומר לכם האם הרכיבים שבתוכה תקינים ומהי תוחלת החיים המשוערת שלה.

ישנם טכנאים המצעים את הבאת הטלוויזיה ישירות אליהם למעבדה וישנם טכנאים שמגיעים עד לבית הלקוח. הבאת הטלוויזיה למעבדה, תוכל לחסוך לכם את עלות ביקור הטכנאי, לכן קחו זאת כאופציה.

בתום התיקן אצל טכנאי, בין אם הגעתם אלי למעבדה או שהוא הגיע לביתכם, בקשו תעודת אחריות על התיקון, כך יהיה לכן למי לפנות במידה והתקלה חזרה על עצמה תוך זמן קצר.